P2 flight controller

İlgi Alanı
Hepsi
Quadcopter severler JİYİ P2 flight controller diye bir kontrol kartı çıkmış. Fiyat olarak naza m lite ve naza mv2 ye göre uygun. Bu kontrol kartı hakkında bilgisi olan var mı?

P2 flight controller

Merhabalar. Konuyu hortlatacağım ama merak eden arkadaşlar için cevap vermek istedim. Çok araştırma yaptım bu fc için ama sizin gibi bende pek bir bilgi bulamadım. Jiyi firması devamlı ingilizce kullanma klavuzu hazırlanıyor diyor ama henüz piyasada yok. GPS waypointle alakalı kesin bir bilgi yok açıkçası kullandıkları programı inceledim ama orda da waypointle alakalı birşey göremedim. Osd ve telemetry de aynı şekilde muamma. Kısacası bu kadar çok muamması olan bir karta güvenip 99 dolar vermenin mantığı yok. Hem paraya yazık hemde elinizde patlaması gibi bir ihtimal var. Kullanıcılarının çoğalması ve daha detaylı bilgilerin beklenmesi daha uygun olacaktır gibime geliyor. Eğer acil lazımsa APM en iyi seçenek fiyat-performans olarak. Yanlış bilgi verdiysem düzeltin abilerim kötü bir niyetim yok araştırmalarımı paylaşmak istedim :laugh: Selametle :saygilar: