Patron çıldırdı... Türbin motorlara ECU (ya da FADEC) yapıyoruz...

Hahaahahaha güzel haber o zaman abi :D

Kaç $ fiyat biçiyorsun bu takometreye ?

Beyler üzgünüm. Bugün sıkı bir güneş ışığı altında test ettik. Maalesef çok iyi ve doğru okuyor! Dolar ve avrolar lütfen... :coolxf:
Valla çift MCU artı OLED ekran artı müstesna bir kod... Açıkçası hesaplayamıyorum... :p :D

Tabi üretici tekel olunca, tüketiciyi de böyle kıvrandırır! Yapıcak bir şey yok, kapitalizmin gözü kör olsun! ? Ben bir tane ön sipariş veriyorum.

? Aloo, @Sumer Yamaner bey, ordamısınız? Takometreden haber var mı? Önümüz kış ama, bir hatırlatayım dedim... @Mehmet Kucuksari , şu bizim dijital takometre için başka bir başlık açsak?... Yoksa büyük işler arasında kaynayıp gidecek. ?
İki versiyon daha hazırladım. Biri üç kalem pille çalıştığı için sevmedim. Sonunda tek buton pille çalışan modeli becerdim. Hava azıcık düzelince saha testlerini yapacağım. Bu arada ekean 0.96 inch idi. Artık 1.3 inch oldu.

Türbindeki mekanik sorunlar nedeniyle büyük proje de biraz kesintiye uğradı bu arada.

İki versiyon daha hazırladım. Biri üç kalem pille çalıştığı için sevmedim. Sonunda tek buton pille çalışan modeli becerdim. Hava azıcık düzelince saha testlerini yapacağım. Bu arada ekean 0.96 inch idi. Artık 1.3 inch oldu.

Türbindeki mekanik sorunlar nedeniyle büyük proje de biraz kesintiye uğradı bu arada.

Ne kadar büyük ekran, o kadar iyi. Sahada, tak çıkar, yakın gözlüğü ciddi sıkıntı oluyor, artık gözler malum! Büyük projede de umarım sorunlar çabucak çözülür.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari