Phoenix 4 veya 5 sürümü full gerekli

merhaba, Müsait zamanda banada gönderebilir misiniz ? teşekkürler
Elbette gönderirim ama öncelikle eski bir üyemiz olarak lütfen forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?

Merhaba tekrardan.. Güncelleme sonrası başka yapılması gereken güncelleme mevcut mudur ?

Elbette gönderirim ama öncelikle eski bir üyemiz olarak lütfen forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?

Merhaba Mehmet Bey, Güncelleme sonrası link bekliyorum lakin mesaj gelmedi. Farklı bir konu başlığımı mevcut talep etmemiz için ?

Merhaba Mehmet Bey tekrardan.. linkler için teşekkürler fakat sanırım benim kumandamla sadece real flight çalışıyor.. Art-tech .. müsait zamanda paylaşabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler

''THK Simulasyon kumandası ile RF 4.5 kullanabilirsiniz.''

Merhaba Mehmet Bey tekrardan.. linkler için teşekkürler fakat sanırım benim kumandamla sadece real flight çalışıyor.. Art-tech .. müsait zamanda paylaşabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler

''THK Simulasyon kumandası ile RF 4.5 kullanabilirsiniz.''
RF linkleri de gönderilmiştir :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Cenk Şentürk
Arkadaşlar 2012 yılında kurduğum Phoenix Simulatoru kullanıyordum. En son v5.0'a da güncellemiştim. Şimdi pc formatlandı fakar ben 8 sene once nasıl kurdugumu unuttum ve forumda da bulamadım net sonuç. Tek hatırladıgım kurmak icin cok ugrastıgım=) Şimdi ben 5.5 son versiyonunu indirdim fakat launcer dosyası felan vardı oradan acıyorduk oyunu. Launcher'i nereden indiriyoduk nasıl yapıyorduk?

Real flight 4.5 sürümünü kurdum ve çalıştırdım ancak Phoenix 5 ve 5.5 versiyonlarının ikisinde de model görüntüsü ekrana gelmedi kumanda thk sim600 öncesinde eski sürümünü kurmuştum ve sürekli update ederek bir versiyona kadar gelmiştim hatırlayamıyorum. Bir mesajında Celalettin abi aynı sorunun olduğundan o yüzden önce 4 kurup sonra güncelleyerek geliyorum demiş öyle mi yapmamız gerekiyor? Phoenix 4.0 indirme linkini aramama rağmen bulamadım elinde olan varsa gönderebilir mi

Merhaba,
@Mehmet Kucuksari Bey, uygun zamanınızda için benimle link paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.

için benimle link paylaşabilir misiniz :RCKolik: