Phoenix 5.5l kurulum ve art-tech kumanda.

Dreamer75

Uye
Merhaba. Bugün windows 10 pro yüklü bir bilgisayara internetten indirdiğim phoenix 5.5 dvd kaynağından kurulum yaptım. Önce kendi launcherı ile çalıştırdım. Launcher güncellemesi yaptı. Sonra programı yine kendi launcherı ile çalıştırdım. Program ilk çalıştığında 5.5a to 5.5k güncellemesini ve 5.5k to 5.5l güncellemesini yaptı. Sonra kurulum klasöründeki dosya isimlerinde gerekli düzenlemeleri yapıp internetten bulduğum launcher ı kurulum klasörüne kopyaladım. Masaüstüne kısayol atıp özelliklerden "yönetici olarak çalıştır"ı ayarladım. Kumandamı usb ye takıp launcher ı çalıştırdım ve simulasyonu çalıştırdım.

Bu şekilde hiçbir hata vermeden V5.5l versiyonu art-tech kumanda (thk kumanda) ile sorunsuz çalıştı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bilgilendirme için teşekkürler Soner Bey :)

Ben de window 10 pro ve ayni kumandayi kullaniyorum.Ne yapip ne ettiysem Phoenix v3 ve v5 i çalıştıramadım.Sizin yaptıklarınızın aynısını yaptım.En son baktım olmuyor Real Flight G4 kurdum sıfır problem. :)

Soner buna çok sevindim. ... Tebrikler paylaşım için.

Göktuğ, aslına bakarsan senin için denedim. Kaldırdım sonra programı hanımın bilgisayarından ;). Şimdi senin bilgisayara sorunsuz kurabiliriz.

Bugün Göktuğ arkadaşımızın bilgisayarına phoenixRc nin V5.5.L versiyonunu kurduk. Çıkan sorunlar, windows 10 un güvenlik ayarlarından dolayı directX 9 un tam yüklenememesi sonucu eksik dll hataları idi. Kullanıcı denetimini kapatıp, geçici olarak diğer korumaları da kapatarak directX 9 kurulumu sonucunda program sorunsuz yüklenmiş oldu ve çalıştı.

• Beğen
Tepkiler: ahmet kosee

Tamer Öztürk' Alıntı:
Ben de window 10 pro ve ayni kumandayi kullaniyorum.Ne yapip ne ettiysem Phoenix v3 ve v5 i çalıştıramadım.Sizin yaptıklarınızın aynısını yaptım.En son baktım olmuyor Real Flight G4 kurdum sıfır problem. :)
Ben de realflight ın versiyonlarını 4,5,6,6.5 denedim, kuruluyor mu diye. Bendeki launcher en son 4.5 i çalıştırabiliyormuş. O yüzden 4.5 te kaldım. Phoenix e göre farklı. Heli farkından da olabilir, şuanki bilgi seviyemle birşey söyleyemiyorum. Ama realflight kullanmayı sevdim.

Geri bildirimler icin teşekkürler Soner Bey :RCKolik:

Merhaba. Bugün windows 10 pro yüklü bir bilgisayara internetten indirdiğim phoenix 5.5 dvd kaynağından kurulum yaptım. Önce kendi launcherı ile çalıştırdım. Launcher güncellemesi yaptı. Sonra programı yine kendi launcherı ile çalıştırdım. Program ilk çalıştığında 5.5a to 5.5k güncellemesini ve 5.5k to 5.5l güncellemesini yaptı. Sonra kurulum klasöründeki dosya isimlerinde gerekli düzenlemeleri yapıp internetten bulduğum launcher ı kurulum klasörüne kopyaladım. Masaüstüne kısayol atıp özelliklerden "yönetici olarak çalıştır"ı ayarladım. Kumandamı usb ye takıp launcher ı çalıştırdım ve simulasyonu çalıştırdım.

Bu şekilde hiçbir hata vermeden V5.5l versiyonu art-tech kumanda (thk kumanda) ile sorunsuz çalıştı.

Üstadım iyi günler dilerim bende de art-tech kumanda var ve ne yaptıysam phoenix 5.5l ye kumandayı tanıtamadım. Neler yaptığınızı ayrıntılı anlatabilirmisiniz?

• Beğen
Tepkiler: Gürkan Öztop

Hocam merhaba,

Bende 5.0w version var ver THK kumanda görmeme problemi yaşıyorum.
Sendeki linkleri ve gerekli launcher vs gönderebilir misin özelden. :RCKolik:

merhaba. bende 5.5 kurdum. thk artteck kumanda var ama çalıştıramadım. emulatör, dosya isim değişikliği gibi yapılacak işlemelerden bahsediliyor. Bu dosyaları nereden bulabilirim. Ve nasıl uygulayabilirim. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme: