Phoenix Sim. 5.0 Upgrade Sonrası Kumanda Algılamaması

emre yıldırım' Alıntı:
arkadaşın verdiği isim değişikliğinden sonra crack dosyanız yoksa açılmayabilir tekrar ben atayım tekrar işe yarar :RCKolik: bu dosyayı kurulu olan dosyaya atakacaksınız

crack olarakta bu işe yarıyor

Ben phoenix v3 kurdum ancak dynam marka sim kumandami tanitamadim gormuyor kumandayi acaba bu islemleri v3te de yapsam sorunum cozulur mu ya da baska nasil bir yol izlersem cozerim bu sorunu

Aynı soruyu neden üç farklı yerde sordunuz ki.

Sonunda Art-tech sim kumandam geldi ve phoenix 3 ü kurmayı başardım :) İşin güzel yanı sorunsuz çalışıyor.. Ama acaba phoenix 5e upgrade yapsam bi sıkıntı olur mu? kumanda okumama sorunu var diyenleri gördüm ve yükseltmeye korkuyorum açıkçası :D phoenix 3 ile 5 arasında çok fark var mı? yoksa benim öğrenip gerçekte modeli uçurabilmem için versiyon 3 yeterli midir? :)

Bu mesajımda phoenix 5.5 kurulumunu anlatmıştım. Birkaç gün bunla uğraştım sonunda herşey düzgün şekilde oldu. Farklar başka konuda yazıyordu sanırım arama kısmını kullanarak bulabilirsiniz. Pc niz kaldırıyorsa 5.5.k kurmanizi öneririm.

Fakat sim kumandaları ile en güncel sürümü kullanilamiyor diye biliyorum.

Merhaba arkadaşlar;

Aranızda yeniyim bundan olsa gerek Phoenix 5 simulator programının kumanda hatasını aşamıyorum.Konuda belirtilen;

--- exe. ad değiştirmeyi yaptım
--- crack yaptım
--- art-tech marka kumanda aldım
---
tüm bunları denememe ragmen sorunu çözemedim.
anlaşılan bu hobiye baslıyamadan pes edicem. :( sizden yardım bekliyorum......

Herkese şimdiden teşekkürler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol