Phoenix Sorun

Gökhan35

Acemi 3d'ci
Forumdan Phoenix Similasyonunu indirdim arkadaşlar. Dünden beri dğzeltemedim forumda gecen herşeyi yaptım bu sorunu nasıl cözücem? Art Tech 6 Kanal Thk Den Alınan Kumanda Var.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Phoenix Sorun

Bu başlığa baktınız mı?

Phoenix Sorun

Ben Herşeyi Denedim Abi Bakmadıgım Bişey Kalmadı Mehmet Abide Aynı Şeyi Paylaşdı Ama Sonuc Gene Aynı

Phoenix Sorun

Ben gökhan in bilgisayarına bağlandım o exe konusunda gerekenleri yaptı. Ama olmadı donanım olarak tanıyor artech game olarak görüyor ama bilmiyorum birde ppjoy kur belki o eksiktir.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Phoenix Sorun

Benim Art tech simulasyon kumandam yok ama son zamanlarda bu sorunu çok duyar olduk ve RF7.5 te çalışmamakta alternatif bulsak önersek bence daha iyi olacak. Herkes THK art tech kumanda arıyor bu gün 100 liraya alacak birini okudum 100 lira simulasyon kumandası için verecek ve Phoneix tanımayacak son sürüm RF de kullanamayacak eski sürümlerde bir sürü emulasyon ile ugraşacak tamam kalitesi iyi olabilir ama bence değmez, artık art tech kumanda güncelliğini yitirmiş durumda siz ne dersiniz bu konuda.

Phoenix Sorun

Mustafa Abi Cok Teşekkürler.Yardımların İçim Celalettin Abide cok Yardımcı Oldu Sonnda Yaptık. Cok Teşekkürler 2 Niz İçinde. Sorun Crack Dosyasının Olmamasındaymış Onuda Bi Yerden Bulduk Hallettik Celalettin Abi İle Forumda Böle Bi Konu Yok Du Crack Dosyası İle Vardı Yada Bn Görmedim Ama Sonnda Hallettik.

Phoenix Sorun

Gökhan Ceylan' Alıntı:
Mustafa Abi Cok Teşekkürler.Yardımların İçim Celalettin Abide cok Yardımcı Oldu Sonnda Yaptık. Cok Teşekkürler 2 Niz İçinde. Sorun Crack Dosyasının Olmamasındaymış Onuda Bi Yerden Bulduk Hallettik Celalettin Abi İle Forumda Böle Bi Konu Yok Du Crack Dosyası İle Vardı Yada Bn Görmedim Ama Sonnda Hallettik.
iyi Gökhan hallettiğinize sevindim başkalarına yardımcı olmak adına yaptığınız işlemi resimli dosyalı bir konu açarsanız foruma katkı sağlamış olursunuz. Bu işin kuralı bol bol sim.

Phoenix Sorun

Saol Abi Calışmalara Devam :thumbup: :saygilar:

Phoenix Sorun

Evet aynı sorun bende var, ancak uğraşmaya hiç fırsatım olmadı, programı kurdum, kumandayı bağladım, baktım sorun var, sonra uğraşırım diye kapattım demek ki zaten halledemeyecekmişim :rolleyes: :rolleyes:

Phoenix Sorun

Abi Forumda Verilen Link'lerde Crack Dosyası yok Bi Arkadaş Koymuş Eğer İndirir Dosyanın İçine Atarsan Ve Attın Crack le acarsan Sıkıntı Olmuyor. Ama Forumda Bunlar Yazmıyo Bn Günlerce yardım İStedim Sadece Link Geldi %p

Phoenix Sorun

Gökhan Ceylan' Alıntı:
Abi Forumda Verilen Link'lerde Crack Dosyası yok Bi Arkadaş Koymuş Eğer İndirir Dosyanın İçine Atarsan Ve Attın Crack le acarsan Sıkıntı Olmuyor. Ama Forumda Bunlar Yazmıyo Bn Günlerce yardım İStedim Sadece Link Geldi %p

Sagol; Gökhan forum her zaman yardımcıdır, sadece yaz itibari ve eskiye nazaran foruma katılım konusunda ciddi düşüş var o kadar :RCKolik: ben proğrama uğraşacak zaman bulamadım ancak problemi görünce araştırmıştım, bahsedilen uygulamayı bulmuş ancak bilgisayar başına geçemediğim için yapamamıştım, en uygun zamanda dener yorum yazarım teşekkürler :RCKolik: :RCKolik:

Phoenix Sorun

Haberlerinizi beklıyorum %p :saygilar:

Phoenix Sorun

Gökhan Ceylan' Alıntı:
Haberlerinizi beklıyorum %p :saygilar:

Gökhan haber bekliyorum notu düşmüşsün, olmadı kardeş, crak olayını da denedim, hiç bir şekilde açılmıyor, sanırım var bir sıkıntı ama bulamadım, akşam tekrar uğraşacağım, yeniden yüklemeyi deneyeceğim :rolleyes: :rolleyes: