Phoenix Versiyon 5.5 ve Ayarlar

Phoenix Sim. 5.5 ÇIKMIŞ.

[size=10pt]Phoenix v5.5.k Kurulum[/size]

*Kurulu olduğu klasöre gidin. Klasörde PhoenixRC ve Simulator adlı iki tane .exe var. Bunların ismini aşağıdaki gibi değiştiriyoruz.
PhoenixRC => PhoenixRC_ Simulator => PhoenixRC

*
Bunu yaptıktan sonra crack yapmak lazım. Emu diye de geçiyor.(1 tane launcher exe var birde dll var ) İndirdiğiniz phoenix kurulum klasöründe belki vardır. Yoksa internetten bulabilirsiniz. Bu launcher ve dll yi phoenix in kurulu olduğu klasöre atıyoruz.

Phoenix 5.5 kurulumunda sıkıntı çekiliyordu bende baya uğraşmıştım. Kendi yaptığım şekilde yazdım. Umarım faydası olur :)

bu iki maddeyi anlamadım ben

Kumanda bir türlü phoenix 5.5 te görmüyor burdaki yazılanları okudum fakat herhangi bir çözüm elde edemedim yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

Kumanda bir türlü phoenix 5.5 te görmüyor burdaki yazılanları okudum fakat herhangi bir çözüm elde edemedim yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
Yapmış olduğun hatayı bende bir kere yaptım ve bir daha hiç yapmadım :D

Şuan nasıl bir cevap bekliyorsun mesela :) Sihirli değneği olan biri çıkıpda şöyle yap desin ve olsun mu istiyorsun? Tabi ki hayır. O zaman elindeki ekipmanı tanıt. Neler yaptığını detaylıca anlat. Bilen birileri muhakkak yardımcı olacaktır.

Yapmış olduğun hatayı bende bir kere yaptım ve bir daha hiç yapmadım :D

Şuan nasıl bir cevap bekliyorsun mesela :) Sihirli değneği olan biri çıkıpda şöyle yap desin ve olsun mu istiyorsun? Tabi ki hayır. O zaman elindeki ekipmanı tanıt. Neler yaptığını detaylıca anlat. Bilen birileri muhakkak yardımcı olacaktır.
Kumanda modelini en başta yazmıştım silmişim kusura bakmayın haklısınız :) sorunu çözdüm bu arada suan kumandamı görüyor fakat tıuşları algılamıyor sanırım onlarda controller ayarlarına ıhtıyac duyuyor bıraz araştırma yapıcam umarım onuda çözerim

Transmitter ayarlarını videolardan izleyerek yapmaya çalıştım fakat başaramadım. Kumanda modelim FLYSKY FS-T4B bu konuda önerisi olan varmı acaba ?

Transmitter ayarlarını videolardan izleyerek yapmaya çalıştım fakat başaramadım. Kumanda modelim FLYSKY FS-T4B bu konuda önerisi olan varmı acaba ?
Önerim şu konu altında anlatılan tüm ayar konularını tek tek bakmanız :saygilar:

Ayrıca sime kumandanız takılı iken yaptınız ayarları gösteren bir video paylaşırsanız, yardım alma ihtimaliniz yükselecektir.

• Beğen
Tepkiler: mustafa kedik