Phoneix Trainer 60 Kit Kaplama Yenilemesi

Gayet şık olmuş, kırımsız uçuşlar! %p

Sizden öğrendiklerim ve yardımlarınız olmasa benim için çok daha zorlayıcı olacaktı. Çok ama çok teşekkür ederim ?:saygilar:

Koltuklar ile son derece uyumlu gözüküyor, ???
>Evet o şekilde denk geldi ve iyi de oldu. Uçağı nereye koyacağım diye düşünüyordum, koltuklarla uyumlu olduğundan dolayı eşim salonda kalmasına ikna oldu:yuppi: :D

Eline sağlık Selçuk, çok güzel bir iş çıkardın :thumbup:

Şimdiden keyifli ve kırımsız bir maiden dilerim:thumbup:
Sağol abi çok teşekkür ederim. Şimdi sıra sağ salim uçurmada olacak. :saygilar::)

Kaçımız uçmaya hazır eserimizi salonun ortasına koyup fotosunu çekmişizdir? Bunu yaparken de ev halkından çaktırmadan övgü ve hayranlık ifadeleri beklemişizdir?
:laugh::evil:
Ben hep bu arkadaştan takdir bekliyorum...
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kedi kontrolü ve onayı olmadan asla olmaz...

@Selçuk Erdoğmuş abi biraz geç oldu ama okudum baştan sona kadar.
Öncelikle sabrın ve becerin için taktir ederim.:saygilar:
Benim traineri kısa zamanda komple kaplama isteği uyandı içimde okuduklarımdan sonra:D. 46lık trainerde 40 yama oldu, genelde koli bandı ile geçiştiriyorum yada elimdeki tek kaplama modeli olan damalı desenle yama yapıyorum.

Renklerin koltuklarla uyumuna bayıldım?.

Küçük pilota da Allahtan sağlık sıhat hayırlı ömürler diliyorum.
ilk fırsatta uçuş yapmak üzere görüşürüz.

Küçük pilota da Allahtan sağlık sıhat hayırlı ömürler diliyorum.

Teşekkür ederim. ?

Benim traineri kısa zamanda komple kaplama isteği uyandı içimde okuduklarımdan sonra:D. 46lık trainerde 40 yama oldu, genelde koli bandı ile geçiştiriyorum yada elimdeki tek kaplama modeli olan damalı desenle yama yapıyorum.

Senin uçağınının da komple bir kaplama yenilemesine ihtiyacı var anlaşılan. :laugh: Renklere karar ver sonrası çorap söküğü gibi gelecek.:thumbup: