Pilot-TR 2014 HeliFunFly Gösterisi 21-22 Haziran (Alvin Chai - Tareq Al Saadi)

Pilot-TR FunFly Gösterilerine

• Katılmayı düşünüyorum

Oy: 7 58.3%
  • Katılmayı düşünüyorum ve Rezervasyon yaptırdım bile

Oy: 3 25.0%
  • Şu an için biraz erken

Oy: 0 0.0%
  • Çok isterdim ama mümkün gözükmüyor

Oy: 2 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bizim forumda paylaştık mı hatırlayamadım ama 21-22 Haziran Tarihlerinde Pilot-Tr sponsorluğunda düzenlenecek "Pilot-TR 2014 HeliFunFly Gösterisi ve Yarişması " ile ilgili yeni bilgiler var. Bu bilgileri ve katılmayı düşünenleri bu başlık altında takip edelim diye düşündüm :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pilotlar : Alvin Chai - Tareq Al Saadi
Gösteri Tarihi :
22/06/2014 (10:00 - 18:00)
Gösteri Yeri :
Yozgat Model Uçak Pisti

Melih Ulupınar - Emre Bayraktar - Serdar Salta
Gösteri Tarihi :
21/06/2014 - 22/06/2014 (10:00 - 18:00)
Gösteri Yeri :
Yozgat Model Uçak Pisti

-- Ankara-İstanbul-İzmit-Sakarya-Bolu-Kırıkkale'den gelecek olan modelcilerimizin sayısına göre servis ayarlanacaktır.
-- Diğer illerden ise yeterli sayıda modelcimizin talebi olursa servis imkanı sağlanacaktır.

-- Ulaşım için servislerimizden yararlanmak isteyen modelcilerimiz bizlerden telefon yoluyla rezerve yaptırmalıdır.
-- Şehirdeki toplanma yerleri sizden gelen talepler doğrultusunda ayarlıp rezerve yapan modelcilerimizle paylaşılacaktır.

Rezerve Tel : 0 (506) 980 48 97 Tuncay PARLAK

NOT: Az önce Tuncay bey ile telefonda konuştum. Şu aşamada servis durumunu netleştirmek amacı ile Ön talepleri toplama başlamışlar. Servis güzergahında yaşayan ve katılmak isteyen modelciler için kaçırılmayacak bir fırsat. Net olmamakla beraber servis ile modelciler 1 tane model geçirebilecekler gözüküyor

Ankete oy vermeyi unutmayın arkadaşlar ;)

- Servis tarihi ve saati rezerveler doğrultusunda 20-21-22 Haziran tarihlerinde ayarlanıp siz değerli modelcilerimzle paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi için aşşağıdaki ilgili bölümlere tıklamanız yeterli

Yozgat Model Pistimizde Model uçak ve Helikopter gösterisi için. Heli-FunFly yarışması için yarışmacılarımız ve izleyicilerimizin rahat, konfor ve ihtiyaçlarını karşılayacak her şey mevcut bulunmaktadır.

Izgara Döner gibi yemek çeşitleri alköllü alkölsüz içecekler.

Kaçırılmaması gereken bir organizasyon bence. :thumbup:

Umarım bir aksilik olmazda orada oluruz hep birlikte. :halay:

Türker nasıl gitmeyi planlıyorsunuz ? ben o tarihlerde bursada olucam ama bursadan benimle gelecek yandaş bulamadım :D eğer bursa civarından geçerseniz bende gelmek istiyorum :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker nasıl gitmeyi planlıyorsunuz ? ben o tarihlerde bursada olucam ama bursadan benimle gelecek yandaş bulamadım :D eğer bursa civarından geçerseniz bende gelmek istiyorum :)
Valla üstad, şimdilik plan Pilot-TR düzenleme ihtimali olan Servisi kullanmak yönünde. Ben bugün arayıp, 2 kişilik ön talepte bulundum. Şayet servis işi olmaz ise, o zaman ne yapacağımızı bilmiyoruz :laugh:

Katılamadığım taktirde çok üzüleceğim bir organizasyon. :(
Mardine servis olmaz sanırım :laugh:

Mesut AKIN' Alıntı:
Üstad Mehmet Abi'nin söylediği gibi öncelikle servis olursa onu değerlendirmeyi düşünüyorum bende. Baktık olmuyor o zaman başka bir çaresine bakmaya çalışacağız artık. Ne yapıp edip bir şekilde buluşmamız lazım. :laugh:

şimdi benim şöyle bir sıkıntım var, o tarihte bursada olmam gerekiyor ama hanımı bırakıp bursadan kaçabilirim ancak tek başıma git gel 1300km yi cepten yalnız karşılayamam, bunun için bursadaki arkadaşlarla konuştum iş durumları müsait değil gibi , hani onlar olsa 3 kişi mazotu bölüşürdük benim arabayla, buda olmayınca bursadan geçecek birinni aracına biner onun masrafına ortak olurumdedim ama yine kimse çıkmadı :D eee bursada oluncada hazır servise binme şansımda yok :D bu yaz buralarda yalnız kalıcaz anlaşılan :D

Off off böyle bi etkinlik kaçırılır mı yav. Nalet olası LYS :mad:

Mesut AKIN' Alıntı:
........ eee bursada oluncada hazır servise binme şansımda yok :D bu yaz buralarda yalnız kalıcaz anlaşılan :D
Üstad o tarihe kadar çok var, bir şekilde gideceğiz başka yolu yoook :yuppi: :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Üstad o tarihe kadar çok var, bir şekilde gideceğiz başka yolu yoook :yuppi: :lol:

Mehmet abi kesin gideceginiz belli olursa bende gelecegim sizlerle tanismak birde yakindan tiyolar almak istiyorum :laugh:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kaydımı yaptım kesinlikle ordayım yarın otel rezarvasyonu bile yapabilirim o derece istekliyim

DenizSERT' Alıntı:
Kaydımı yaptım kesinlikle ordayım yarın otel rezarvasyonu bile yapabilirim o derece istekliyim

Yarisma odulleri arasinda yer alan Gablin 500 talibim diyorsun yani :laugh: :thumbup:

Valla olur da abi alırsam satarım ben onu benim gözüm servo setinde bu yavrunun yeni servolara ihtiyacı var

DenizSERT' Alıntı:
Valla olur da abi alırsam satarım ben onu benim gözüm servo setinde bu yavrunun yeni servolara ihtiyacı var

Deniz KDS 550 yeniden baştan yaratmışsın :thumbup: Biraz Hibrid olmuş ama tek kelime ile harika, eline sağlık :halay: Uçunca bir videosunu izlemek isteriz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...