Pilot-TR FUNFLY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pilot-TR FUNFLY

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Büyük ihtimal zaten hepimiz tavsiye edilen ve alana yakın olan otelde kalırız :thumbup: Zaten yatmaktan yatmaya gideceğimiz için, otelin çokta bir önemi yok :laugh:

Kaç gün kısmını şu an ben de tam olarak bilmiyorum. Ama herhalde Cumartesi gecesi olmak üzere 1 gün olur diye düşünüyorum :)

Tamamdir abi tam netlik kazandiginda banada solerseniz bende ona gore hareket ediyim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: Pilot-TR FUNFLY

50tl otobus git gel icin bedava. Otel icin gunluk 50 tl de cok uygun daha ne bekliyoruzki ben varim. Millet bu tarz organizasyonlar icin farkli ulkelere gidiyor, biz hersey hazir olan bi organizasyona gidemiyoruz.

U9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: Pilot-TR FUNFLY

ahmet.goktas' Alıntı:
50tl otobus git gel icin bedava. Otel icin gunluk 50 tl de cok uygun daha ne bekliyoruzki ben varim. Millet bu tarz organizasyonlar icin farkli ulkelere gidiyor, biz hersey hazir olan bi organizasyona gidemiyoruz.

U9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sana kesinlikle katiliyorum Ahmet. Ailevi ya da saglik ile ilgili bir konu yoksa kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat :halay:

Pilot-TR FUNFLY

Facebook'da Tareq paylaştığı mesaj ve resim :halay:

Checking my helis for Turkey fun fly this month .. Bu ay ki Türkiye Funfly öncesi heli kontrolüm

I will bring my Goblin 700 , 630 , TSA nitro and electric and the Gaui x7 Getireceği Heli modelleri :halay: :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pilot-TR FUNFLY

Evet farkındayım Deniz, senin yüzünden Goblin SPEED uçuşunu göremeyeceğiz :D
biraz öyle oldu abi ama alanda duyduklarım yönünde bir talepti :D

Pilot-TR FUNFLY

İnşallah son anda bir aksilik olmaz, gitmeyi çok istiyorum.

Pilot-TR FUNFLY

mevzu ney ?? ulan zaten alvin hem gaui hemde skookum nın takım pilotu adam gaui ile ucucak , tareq speed ucuçunu tercih ederdim ben , neyse tareq efendi bi goblin ile ucsun adamın goblın ucusu yok dogru durus netten , ama gauo konusunu sanırım birileri fısıldamış ..

Pilot-TR FUNFLY

byedz' Alıntı:
mevzu ney ?? ulan zaten alvin hem gaui hemde skookum nın takım pilotu adam gaui ile ucucak , tareq speed ucuçunu tercih ederdim ben , neyse tareq efendi bi goblin ile ucsun adamın goblın ucusu yok dogru durus netten , ama gauo konusunu sanırım birileri fısıldamış ..
Mevzu Deniz Tareq Facebook mesaj olarak "Speed modelini getirme, burada pek meraklısı yok dedi" :laugh:

Pilot-TR FUNFLY

tevfik sıkılı' Alıntı:
İnşallah son anda bir aksilik olmaz, gitmeyi çok istiyorum.
Sizi de Izmir'den gelecek diye not alıyorum. Herhalde kendi imkanlarınız ile geleceksiniz. Bu arada konaklama için Pilot-TR arayıp, rezervasyon yapmayı unutmayın ;)

Pilot-TR FUNFLY

Sizi de Izmir'den gelecek diye not alıyorum. Herhalde kendi imkanlarınız ile geleceksiniz. Bu arada konaklama için Pilot-TR arayıp, rezervasyon yapmayı unutmayın ;)

Mehmet bey, gitme olayım garanti olsun arayıp rezervasyon yaptıracağım zaten, teşekkür ederim.

Pilot-TR FUNFLY

byedz' Alıntı:
Aynen Ediz. Hatta az önce şu mesajı gönderdim Tareq. Sen de destek ol da dünya gözü ile GOBLIN SPEED görelim :D

Tareq please do not care Deniz Sert opinion :laugh: We really want to see SPEED :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...