Piro TicTocs Öğreniyoruz

Abi çekmesine çekeyim de ben videoda ki yöntemle öğrenmedim bu şekilde anlatamam sanırım :lol: Şaka bir yana göründüğü kadar zor olmayan bir hareket, sadece yeterli oryantasyonu sağlamak ve doğru noktada doğru komutu vermek gerekiyor. Bu harekete çokta tecrübeli olmadığım için şuan hareketi yapmak, anlatmaktan daha basit geliyor, anlatması daha zor :laugh:

Bazılarımız maşallah boş durmuyor ve sürekli çalışıyor %p:bravo:
@fatih cebir kardeşimizi bir kez daha canı gönülden tebrik ediyoruz :thumbup: Helalın var kardeşim aynen devam :halay:

Gölyaka buluşmasından kısa bir kesiti öncelikle burada, ilgili konuda da paylaşalım istedik :hoppa:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bazılarımız maşallah boş durmuyor ve sürekli çalışıyor %p:bravo:
@fatih cebir kardeşimizi bir kez daha canı gönülden tebrik ediyoruz :thumbup: Helalın var kardeşim aynen devam :halay:

Gölyaka buluşmasından kısa bir kesiti öncelikle burada, ilgili konuda da paylaşalım istedik :hoppa:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Abi çok teşekkür ederim güzel yorumların ve video için emeğine sağlık, çalışınca oluyor biraz zaman ayırmak gerek tekrar teşekkürler Mehmet abim:saygilar:

Fatih abi eline sağlık :thumbup:

Bu arada gelemeyen arkadaşlar için söylemem gerekir ki, bundan çok daha uzun süren ve istikrarlısını uçuşlarında yaptı. Burada istek üzerine biraz düşük konsantrasyonla girmiş gibi çıkmış ama yine de çok iyi :bravo:
Teşekkürler Rasim kardeşim, evet burda biraz konsantrasyon kaybı oldu güzel yorumların için teşekkür ederim eksik olma.:saygilar::saygilar:

Fatih kardeşime tek söylenebilecek " Maşallah " aman nazar değmesin. :RCKolik:

Çalışma, yetenek ve azmin zaferidir bu kardeşim. :bravo::bravo::bravo:
Çok teşekkürler Türker, valla sizler olmasanız bizler de bu kadar bu hoby de ilerleme kaydedemezdik, bu hoby de emeğiniz büyük herkesin üstünde, tekrar teşekkür ediyorum iyi ki varsınız, hep birlikte oldukça bu hoby güzel.:saygilar::RCKolik::RCKolik: