Pixhawk uçuş kartıyla hexacopter yapımı -11,5- Mavlink kontrollü RGB led şerit V2 (6 Kanal)

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhabalar bu hafta uzun süredir beklettiğim hekzakopter serisine geri dönmüş oldum. Öncelikle seriye sonradan eklediğim bir video olduğunu söyleyebilirim. Normal şartlarda memnun olduğu RGB led şerit sisteminin bir üst versiyonu çıkmış. Bununla ilgili bir inceleme ve kurulum videosu hazırlamaya çalıştım. Neler değişmiş derseniz en önemli konu 6 kanal kontrolü gelmiş. Yani hekzakopter sistemleri için çok daha mantıklı bir tercih bir de sistem çok daha tak çalıştır mantığına çevrilmiş. Lehim yerine daha çok konnektör kullanımına geçilmiş bir kaç küçük değişiklikte kart beslemesi üzerinde yapılmış. Tüm bunları ve kurulumun aşamalarını video içeriğinde göstermeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :)

Indeks konuya ulaşmak için

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzel bir ürünmüş, paylaşım için teşekkür ederiz İzzet kardeşim :thumbup:

Rica etsek ürünün fiyatını ve linkini de paylaşabilir misin ?

• Beğen
Tepkiler: İzzet Camcıoğlu
Güzel bir ürünmüş, paylaşım için teşekkür ederiz İzzet kardeşim :thumbup:

Rica etsek ürünün fiyatını ve linkini de paylaşabilir misin ?

Güzel yorumunuz için bende çok teşekkür ederim :) Ürünün bilgilerini hemen paylaşayım ancak satıcı ile ilgili bir güvence veremem (ben şu ana kadar hiç sorun yaşamamış olsamda) Ürünün fiyatı 13$, ekstra led 6'lı olarak 5$. Ürünün linkine ulaşmak için :)