Pixhawk ve servo motor baglanti hatasi

İlgi Alanı
Heli
Merhabalar. Servo motoru pixhwka main kismindan bagladigimda servodan cevap alamiyorum. Pixhawki sadece lipo pilden besledigimde servolar takili degilken pixhawkin main pinlerinden 4.96 V degeri aliyorum ama yine pixhawki pilden besleyerek pinlerden birine servo bagladigimda diger pinlerin cikis gerilimleri 1.2 V seviyelerine dusuyor. Ama pixhawki out kismindan 5 V ilebesledigimde ve servolarin datasini pixhawka bagladigimda servolardan ancak cevap alabiliyorum. Sebebi nedir acaba ? Ayrica pixhawk 2.4.8 kullaniyorum ve PWM aküatör çıkışı bulunmakta.

Merhaba. Bu konuda çok yeniyim. Uğraştım yaoamadim. Bağlantıları ve ayarları ile yazarak yardımcı olabilirmisiniz? Pixhawk aux out 1 e sg90 servo bağlamak istiyorum. Kumanda flysky 6ix. Kumandadaki potansiyometre ile serviyi kontrol edebilmek için gerekli bağlantı ve ayarları yazabilirseniz sevinirim.

Merhaba. Bu konuda çok yeniyim. Uğraştım yaoamadim. Bağlantıları ve ayarları ile yazarak yardımcı olabilirmisiniz? Pixhawk aux out 1 e sg90 servo bağlamak istiyorum. Kumanda flysky 6ix. Kumandadaki potansiyometre ile serviyi kontrol edebilmek için gerekli bağlantı ve ayarları yazabilirseniz sevinirim.
Pixhawk ile ilgili epey bir konumuz var, hem de video destekli :) Lütfen öncelikle şu konuya bir göz atınız :saygilar: