Ptt Kargo'da Sonuç Bulunamadı.

İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba arkadaşlar,

Pttden sorgulama yaptığımda bu sabaha kadar hareketleri göstermesine rağmen şu an sonuç bulunamadı diyor. Neden olabilir?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

PTT den bakmayın.Diğer kargo takibi yapan sayfalardan bakın.Düşük bir ihtimal ama kargonuz yeni takip numarası almış olabilir .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Arkadaşlar kargoda ayın 8'inden beri hala hareket yok ve pttde sorgulanamıyor. Sadece 17.track.net sitesinde görebiliyorum. Satıcıya her mesaj atışımda hep aynı cevabı copy paste yapıyor.

Aynı satıcıdan ikinci bir lipo siparişi vermiştim. O siparişi pttde sorgulayabiliyorum. Ama ilk siparişim sorgulanamıyor.

Ne yapsam ki?

Lipolarım 3 ayda gelmişti. Türkiyedede 3-4 hafta geçirmişti. Bence beklemek haricinde yapılacak çok birşey yok. Sadece sizden ekstre bilgilerini falan isteyebilirler. Bana yine PTT aracılığıyla mektup gibi birşey gelmişti. Bu bilgiyi PTT harici biryer gönderiyorsa; size ulaşması için dikkat etmenizde fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Lipolarım 3 ayda gelmişti. Türkiyedede 3-4 hafta geçirmişti. Bence beklemek haricinde yapılacak çok birşey yok. Sadece sizden ekstre bilgilerini falan isteyebilirler. Bana yine PTT aracılığıyla mektup gibi birşey gelmişti. Bu bilgiyi PTT harici biryer gönderiyorsa; size ulaşması için dikkat etmenizde fayda var.

Sizde mi Aliexpresteki Hobby Star satıcısından almıştınız? Banggoddan 5 tane siparişim sorunsuz elime ulaştı. Aliexpresten aldığım piller gelmedi. Acaba lipoya ya da Amerikadan gelmesiyle ilgili mi diye merak ediyorum.

Ben Rus fpv diye bir yerden aldım AliExpressden. Bangood genel anlamda daha hızlı diye biliyorum. Bu yüzden diğer piller daha hızlı gelmiş olabilir.
AliExpressden normal bir parça aldığımda bana ulaşması 1 ayı bulmadı bu zamana kadar. Ama lipo konusu çok farklı sanırım. Çünkü bir sürü ülke geziyor. Son zamanlarda bildiğiniz gibi Türkiye'ye lipo gönderimi yapmıyor bangood ve aliexpress. Bundan kaynaklı bir sorun olur mu bilmiyorum. Beklemek en iyi çözüm sanırım:D

Ben Rus fpv diye bir yerden aldım AliExpressden. Bangood genel anlamda daha hızlı diye biliyorum. Bu yüzden diğer piller daha hızlı gelmiş olabilir.
AliExpressden normal bir parça aldığımda bana ulaşması 1 ayı bulmadı bu zamana kadar. Ama lipo konusu çok farklı sanırım. Çünkü bir sürü ülke geziyor. Son zamanlarda bildiğiniz gibi Türkiye'ye lipo gönderimi yapmıyor bangood ve aliexpress. Bundan kaynaklı bir sorun olur mu bilmiyorum. Beklemek en iyi çözüm sanırım:D

İşin acı yanı uçağı bir hafta içinde bitiririm. Öyle evde bir köşede süs gibi duracak pilim yok diye :) Var ama yarım kilo. Onu da kullanmak uçakta mantıklı gelmiyor :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Hobby Star maalesef öyle . Bana gönderdikleri pilleri bpost ille yoluyoruz diyip sonrada takip edilemeyen bir kargo şirketi göndermişlerdi . 47 günde geldi . Acele etme eninde sonunda ulaşır sana .

Hobby Star maalesef öyle . Bana gönderdikleri pilleri bpost ille yoluyoruz diyip sonrada takip edilemeyen bir kargo şirketi göndermişlerdi . 47 günde geldi . Acele etme eninde sonunda ulaşır sana .
Hocam ülkeye giren paketlerim genelde 10 gün içinde elime ulaştı. Bu 13 gündür bir değişim görmeyince, gümrüğe bile girmeyince endişe etmeye başladım. Bir de ikinci siparişim aynı kargo şirketi ile gönderilmiş olmasına rağmen ve henüz 4 hareket görmüş olmasına rağmen takip edebiliyorum. İlkini hiç pttde göremiyorum bile. Bu biraz tuhaf geldi bana.