Quad TV - Quadrolar hakkında çok şey

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kisa bir aradan sonra kaldigimiz yerden devam ediyoruz :thumbup: Emegine saglik Murathan :RCKolik:

Rica ederim. :RCKolik: :saygilar: videoda bazı hatalar olmuş onları düzelteyim tekrar yükleyim :)

Murathan emegin icin tesekkurler mini dusuncem oldugu su gunlerde videolarin cok isime yarayacak tesekkur ederiz :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan daşpınar' Alıntı:
Murathan emegin icin tesekkurler mini dusuncem oldugu su gunlerde videolarin cok isime yarayacak tesekkur ederiz :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne demek rica ederim akşam LC filtre videosunu yeniden yükleyip, ubec videosu da yükleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Ramazan SAYIM

murathanaksoz' Alıntı:
Videomuz tekrar geldi :RCKolik: 'e selamımızı verdik videomuzda :) Sırada ubec ler ile ilgili videomuz var. Sevgiler,saygılar...
Ne demek ne kusuru Murathan %p Emek cekip usenmemis 2.kez cekmissin :bravo:

• Beğen

Ne demek ne kusuru Murathan %p Emek cekip usenmemis 2.kez cekmissin :bravo:

Bu işler insanların birbirine destek olmasıyla büyür ki siz benden daha iyi bilirsiniz, ben size sabit başlık için teşekkür ederim asıl :saygilar:

• Beğen

Sevgili Murathan eline ve emeğine sağlık. Takipteyiz.

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

• Beğen

YouTube ve internet sayfanızdan sizi takip ediyorundum artık üçüncü olarak buradan takip edeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen

Mustafa C.' Alıntı:
YouTube ve internet sayfanızdan sizi takip ediyorundum artık üçüncü olarak buradan takip edeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim. Şuan 2 tane işte çalıştığım için uyumaya bile vaktim olmuyor. Planlarım tutarsa ocaktan sonra büyük bir destekle içerik zenginliği yaşamayı hedefliyorum. Sevgiler herkese :RCKolik:

• Beğen
KISS FC + TARANIS + AIRMODE

Kötü ses kalitesinden dolayı alt yazı ekledim. Ekipman eksiğimi tamamlarsam ses sıkınıtısı de kalmayacaktır kusra bakmayın. Sevgiler :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

murathanaksoz' Alıntı:
KISS FC + TARANIS + AIRMODE

Kötü ses kalitesinden dolayı alt yazı ekledim. Ekipman eksiğimi tamamlarsam ses sıkınıtısı de kalmayacaktır kusra bakmayın. Sevgiler :RCKolik:
Vay demek Quad TV yavaş yavaş yayına tekrar giriyor :thumbup: :bravo: Başladığına göre ses sorunu da bir şekilde çözüyor Murathan ;) Paylaşım için teşekkür ederiz, emeğine sağlık :RCKolik:

• Beğen

Vay demek Quad TV yavaş yavaş yayına tekrar giriyor :thumbup: :bravo: Başladığına göre ses sorunu da bir şekilde çözüyor Murathan ;) Paylaşım için teşekkür ederiz, emeğine sağlık :RCKolik:

Giriyor abi :) Ya abi ses mühendisi adamım bak uğraşamadım aceleden =) ekipmanı da sattım müziği bıraktım diye sanırım ufak tefek bir şeyler alacağım tekrar :) Rica ederim sevgiler,saygılar :)

Eline sağlık Murathan. :thumbup:

Ses mühendisi adam müziği bırakabilir mi hiç :eek: hemen daha güzellerini al çabuk. :laugh: :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Murathan. :thumbup:

Ses mühendisi adam müziği bırakabilir mi hiç :eek: hemen daha güzellerini al çabuk. :laugh: :laugh:

Teşekkürler Türker abi :laugh: Geri döneceğim hem tutoriallara hem müziğe abi :RCKolik: alıcam bakınıyorum ufak ufak :)

• Beğen