quadcopter için kk multicopter controller ayarları

hasantuna

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
slm arkadaşlar. quadcopter için kk multicopter controller v 5.5 ayarlarını nasıl yapabilirim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

selamlar hasan bey,
kk 5.5 v.2.9

pitch,gain ve yaw' dan ayarlanıyor. daha fazlası için, donanım vs.

hasan bey kendinizi tanıtırsanız tanışma bölümünden yanlış bilgilendirme yapmayalım forumdaki tecrübeli arkadaşlarla.

Hasan Bey,

Çok aceleniz var galiba. Hadi kayıt sonrası özelden gelen mesajı okuyup tanışma konusu açmadığınız da en azından "Muktikopter" diye ayrı bir bölümümüz var, konuyu bari orada açsaydınız.....

merhabalar.. alt başlıklar olduğunu bilmiyordum. tanışma bölümüne şimdi bir göz atıyorum. hızlı başlangıç için özür..

verdiğiniz linki kontrol ettim sayın yönetici.%90 oranında tanışma bölümünün atlandığını söylemişsiniz. demek ki 10 kişiden 1 i verdiğiniz uyarıyı okuyor. bir web tasarımcısı olarak, bu uyarıyı sade bir grafiğe çevirip herkese gönderir yada gösterirseniz fazla yorulmazsınız diye düşünüyorum. ben foruma üye olurken sadece form kısmındaki metinleri okudum.

KK 5.5 kötü bir kart olmasa da, etrafında bu kadar alternatif varken( KK 2.X gibi) başlangıç için uygun bir kart değildir. Buna rağmen bağlantıları gayet kolaydır. Eğer cihazınızda bariz bir titreşim yoksa %50 pot ayarlarında bile gayet güzel uçar...