Quad’ınızın Hasar Almamasını Sağlayacak Bir Ürün & Proje

Bu Ürün Satar mı?

• Evet satar.

Oy: 5 55.6%
  • Bir ihtimal satar.

Oy: 3 33.3%
  • Hayır satmaz

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
Yusuf, sen daha ucuzunu yaparsan satılır. Bırakmayıp şimdiden başla. İstersen paraşütü açmak için değişik bir mekanizma bul. Bence işe devam etmelisin. Başarılar.
Desteğiniz için teşekkür ederim. Bu tarz şeylerde mekanizma biraz riskli olabiliyor. Daha sade, tutukluk yapmayacak birşey gerekiyor. Düşüneceğim inşallah bulurum.
Konuyu ilk açtığımda bahsettiğim ürünün prototipini yapıyordum. Şuan sadece 1 tane yaya ihtiyacım var ondan sonra denemeler yapmaya başlayacağım. Yavaş yavaş bunu geliştirme düşüncesindeyim.

• Beğen
Tepkiler: Levent Suberk
Batarya ile manyetik olarak tutulan birşey yapılabilir ancak batarya havada çıkmadığı sürece sistem açılmaz. Manyetik deyince aklıma gelen bir fikir ile ilgili konuştum.
Batarya kesilince manyetik alandan kurtulan. Batarya devreden çıkmadığında acil durumda kumandadan atanan bir kanal ile kontrollu devreye alınababilen ... gibi bir fikir. :lollol:
Forumdan destek alındıgında yapılabilecek, çok rotorludan uçağa dönüşebilen bir sistemin parçası diyelim...:saygilar:

Batarya kesilince manyetik alandan kurtulan. Batarya devreden çıkmadığında acil durumda kumandadan atanan bir kanal ile kontrollu devreye alınababilen ... gibi bir fikir. :lollol:
Forumdan destek alındıgında yapılabilecek, çok rotorludan uçağa dönüşebilen bir sistemin parçası diyelim...:saygilar:
Evet aklıma birkaç fikir geliyor ancak öğrenci olmamdan dolayı arge çalışmalarına harcayabileceğim okadar param yok :) Şuan düşündüğüm sistem gayet güzel çalışıyor. Sadece paraşütümde problem var. Tekstil firmasından aldığım hava geçirmez kumaş çok ağır ve çok az katlanıyor. Bu nedenle paraşüt kumaşı arıyorum. Bulamadım :(

Evet aklıma birkaç fikir geliyor ancak öğrenci olmamdan dolayı arge çalışmalarına harcayabileceğim okadar param yok :) Şuan düşündüğüm sistem gayet güzel çalışıyor. Sadece paraşütümde problem var. Tekstil firmasından aldığım hava geçirmez kumaş çok ağır ve çok az katlanıyor. Bu nedenle paraşüt kumaşı arıyorum. Bulamadım :(
Eski bir şemsiye kumaşını bulabılirsen denemeni öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari