Radio link at9s vs radio link at10

Radio link at9s vs at10

• Kullanılan toplam oy
    16

Osman TUNCER29

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba arkadaar radiol8nk at9s ve at10 arasinda kalfim hangi kumandayi almaliyim aradaki 150 tl fiyat farkina deger mi simdiden tesekkurler

Osman bey Radiolink AT10 alacaksanız AT10II modelini alın.Ben Radiolink AT10II ve AT9S kullananlardan hiç şikayet duymadım.Sanıyorum AT10II'nin ekranı AT9S'e göre biraz daha büyük.Aklınıza hangisi yattıysa ikisi arasından seçim yapabilirsiniz.Bu arada ben de Radiolink AT10II sipariş verdim bir hafta içinde elime geçmesini tahmin ediyorum.Saygılar.

at10 sbus desteklemiyor yanlış hatırlamıyorsam, kısa zaman önce at9s aldım bende.
birde at10ii çıktı birde ona bakın isterseniz. Sbus desteği var.

at10ii

Osman bey Radiolink AT10 alacaksanız AT10II modelini alın.Ben Radiolink AT10II ve AT9S kullananlardan hiç şikayet duymadım.Sanıyorum AT10II'nin ekranı AT9S'e göre biraz daha büyük.Aklınıza hangisi yattıysa ikisi arasından seçim yapabilirsiniz.Bu arada ben de Radiolink AT10II sipariş verdim bir hafta içinde elime geçmesini tahmin ediyorum.Saygılar.
Bende at10|| almayi dusunuyorum siz nerden aldiniz

Osman bey ben Aliexpress'den almıştım.Banggood,Gearbest,Aliexpress gibi birçok alışveriş sitesi var.Fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

• Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Osman bey ben Aliexpress'den almıştım.Banggood,Gearbest,Aliexpress gibi birçok alışveriş sitesi var.Fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
Hatta Banggood indirim kodu var şurada %10
birde Dx.com var yukarıdakilere ek olarak onunda sanırım indirim kodları mevcut.

• Sevdim
Tepkiler: Tamer Öztürk
Ben At9s kullanıyorum. Kumandadan memnunum. Sadece dairesel hareket eden menü değiştirme kısmı saçmalayabiliyor. Bu At9 da da başıma geldi. Gerçi At10 kumandada da dairesel buton var ama onu tecrübe etmedim.

• Beğen
Tepkiler: SERHAN DEMİR
Daha çok yeniyim ama bende aliexpress den AT10II aldım. Telemetri desteği falan süper. Henüz uçakta denemedim ama denememde çok geniş bir binanın arkasından dahi kesintisiz çekti. Uzaklık testi yapmadım daha. Bir de gümrük ücreti ödedim (200 TL aldılar) çok gücüme gitmişti. Kendileri değer koydular. Paketi de zedelemişlerdi. Dediğim gibi, ilk defa 4 kanal üstü aldım bari iyisi olsun diyerek buna karar vermiştim. Tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler. İyi uçuşlar dilerim.

Merhaba arkadaşlar,
Kumanda derdine düşüp hangisi olsun derken, AT9s de karar kılmışken :) birde AT9s PRO çıktı karşıma.

Anlamadığım için sizden ricam karşılaştırma yapabilir misiniz?

AT9s PRO

AT9s

Kumanda derdine düşüp hangisi olsun derken, AT9s de karar kılmışken :) birde AT9s PRO çıktı karşıma.

Anlamadığım için sizden ricam karşılaştırma yapabilir misiniz?
Hızlı bir şekilde cepten baktım ama ben de bir fark göremedim :rolleyes: Konuya illa ki ilgili arkadaşlar bir yorum yapacaklardır ;)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa YILDIRIM33
Teşekkürler,
Peki bu kumanda 9s , ilerde yetmeyebilir denilen kumandalardan mı? :)

9S ile pro arasında ki fark" CRSF" protokolünü destekler hale getirmiş olmaları. (tıkla) üretimi CROSSFİRE vericilerin protokolünü de destekler hale getirmişler yani. Bu da demek ki bu firmanın alıcılarını da kullanabilir hale gelmiş, güzel tabi ama bence olsa ne olur olmasa ne olur diyebileceğim bir durum. Ben oldukça uzun zamandır AT9 ve AT9S kullanıyorum ve henüz hiç utandırmadı. Ayrıca 12 kanal bir kumandanın, çoook extrem bir şeyler eklemiyorsan modele, ki eklesen bile en fazla 9 - 10 kanalını kullanırsın, yani Mustafa kardeşim sana çooook uzun süre yetecektir. Takıldığın bir şeyler olursa da sorarsın cevaplarız. :saygilar:

Ha bir de unutmadan AT9S ile gelen alıcı 9 kanal, Pro ile gelen alıcı 12 kanal bir de böyle bir fark var, ama aradaki 300TL. ye yakın fark'a değer mi,
bence o da değmez.

Not: Yazdıklarım benim düşüncelerimdir ve yazarken de hep "bence" dedim. Herkesin düşüncesi farklı olabilir.:saygilar:

Son düzenleme:
9S ile pro arasında ki fark" CRSF" protokolünü destekler hale getirmiş olmaları. (tıkla) üretimi CROSSFİRE vericilerin protokolünü de destekler hale getirmişler yani. Bu da demek ki bu firmanın alıcılarını da kullanabilir hale gelmiş, güzel tabi ama bence olsa ne olur olmasa ne olur diyebileceğim bir durum. Ben oldukça uzun zamandır AT9 ve AT9S kullanıyorum ve henüz hiç utandırmadı. Ayrıca 12 kanal bir kumandanın, çoook extrem bir şeyler eklemiyorsan modele, ki eklesen bile en fazla 9 - 10 kanalını kullanırsın, yani Mustafa kardeşim sana çooook uzun süre yetecektir. Takıldığın bir şeyler olursa da sorarsın cevaplarız. :saygilar:

Ha bir de unutmadan AT9S ile gelen alıcı 9 kanal, Pro ile gelen alıcı 12 kanal bir de böyle bir fark var, ama aradaki 300TL. ye yakın fark'a değer mi,
bence o da değmez.

Not: Yazdıklarım benim düşüncelerimdir ve yazarken de hep "bence" dedim. Herkesin düşüncesi farklı olabilir.:saygilar:

Çok teşekkür ederim zaman ayırıp incelemede bulunduğnuz için.
At9s te yoğunlaşıyorum git gide :)

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN