radiolink at9s kumanda joistikleri kullanamıyorum

Enes kocak

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese merhaba ilkkez radiolink at 9s kumanda kullanıyorum bir aydır bir sorundan dolayı ugraşıp duruyorum youtubeden izlemedigim video kalmadı birçok sayfadaki yazıları okudum ama banim ihtiyacım olan bilgiyi alamadım söyle bir sorun yaşıyorum kumandamın alıcsı 9 kanal kumandada 6789 kanalları alıcıda 1234 alıcılar gözukuyor ben unlara joistikleri atadım kullanabilmek için ama başka aletler kullanmak istiyorum ama kumandada sadece 1 kanalım boş olarak gözukuyor anlamadım neden oluyor diger kanlaları nasıl kullanabilirim daha once flysky kumanda kullandım ama ayarları fazla kurcalamamıstım ayar konusunu fazla bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl yapabilirim anlatacak kişilere şimdiden çok teşekkur ederim iyi günler

• Beğen
Tepkiler: Ahmed Eren Yılmaz
Enesharikaanlatmışsınsorununuengüzelidetekbirnoktalamaişaretiolmamasıamabenimkalınkafamnedeniylederdininneolduğunuçözemedimumarımdiğerarkadaşlarbircevapyazabilirler
Vallabunuokumakyukardakindenkolayolduabi

Enes, alıcı bağlantılarını, vericiyi nasıl ayar yaptığını ayrıntılı anlatırsan iyi olur. Diğer kanallarla ne yapmak istiyorsun, kullanma kılavuzunu takip ederek mi ayarladın, bir yazıver.