Raptor 50 v2 Canopy Kaplaması

KaOs

Yeni Uye
Arkadaşlar eski modelim olan Raptorumun Canopysi üzerinde bir zamanlar yapmış olduğum çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum.Kaplama işlemi oracal ile yapılmış olup cam kısım içeriden boyanmıştır.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Raptor 50 v2 Canopy Kaplaması

Vay be Oguz abime bak. Zamanında neler yapmış. Helal abi :bravo:, güneşte resmen parlıyor, parlıyor. :thumbup:

Bu konuyu görünce aklıma geldi. Zamanında ben de Canopy üzerine Sticker (yazı) çalışması nasıl düzgün yapılır diye bir çalışmam olmuştu. Bulursam bir ara ben de onu paylaşayım. ;)

Bu arada bu kaç senesine ait bir çalışma ?? Ve şu an fotodaki Raptorun son durumu nedir ? Yaşıyor mu, yoksam sizlere ömür mü ?? :laugh:

Oguz Yanık' Alıntı:
Arkadaşlar eski modelim olan Raptorumun Canopysi üzerinde bir zamanlar yapmış olduğum çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum.Kaplama işlemi oracal ile yapılmış olup cam kısım içeriden boyanmıştır.

Oğuz Abi eline sağlık gerçekten çok şık olmuş %p Abi oracal dediğin malzeme nasıl birşey, nerden bulunabiliyor ? Bir de kep ne kadar ağır oldu onu merak ettim esasında.

Oracal folyo, reklamcıların kullandığı folyoların en kaliteli markalarından birisi.
Araç giydirme folyoları da oldukça sağlamdır.Bu arada çalışma hakikaten çok güzel olmuş.Oğuz abinin ellerine sağlık.

Arkadaşlar çok beyenileriniz için çok teşekkür ederim . Bu model eski modelci arkaşalarımızdan Birkan Karayel'e satılmıştır.Bende ise Hirabo Suhttle ZXX ve HK500 bulunuyor .Ne yazıkki zaman ayıramadığım için ikişiside uçmayı unutmak üzereler. :(

Ynt: Ynt: Raptor 50 v2 Canopy Kaplaması

Oguz Yanık' Alıntı:
Arkadaşlar çok beyenileriniz için çok teşekkür ederim . Bu model eski modelci arkaşalarımızdan Birkan Karatel'e satılmıştır.Bende ise Hirabo Suhttle ZXX ve HK500 bulunuyor .Ne yazıkki zaman ayıramadığım için ikişiside uçmayı unutmak üzereler. :(
Abi al sahaya kap getir, hatırlatırız onlara uçmayı :lollol:

sen kırıyon reis :thumbup:

Benim uçakları yere çaktıktan sonra bana dönüp teselli vermek için ''sende benimkini kır ''dediğin günleri ne çabuk unuttun bilocan :p Senin üzerinde modellerimin hakkı var :)

Evet, bugünlere gelmemde senin ve uçaklarının emeği yadsınmaz bir gerçek.Rahmetli olan uçaklarına burdan güzel anılar ve saygıyla anıyorum..