Rc helikopter tavsiyesi

Ben onu da almam ne yalan söyleyeyim. Keyfi yok. Kamera koymuşlar anlamsız, bir işe yaramıyor. Şekli şemali tırt. Havada uçsa ne uçmasa ne. Ev içerisinde uçurmak için büyük bir oda gerekli. Bence en azından 4 kanallı oyuncak ve küçük bir helikopter alın. (V911) Küçük olmayan bir odada keyifli olabilir. Tabi sonra da 6 kanallı profesyonel helikopter uçurma isteği başlarsa o zaman 4 kanallı helikopteri uçurmadaki ustalığınız sizin karşınıza dezavantaj olarak çıkacak... Önce refleks olarak öğrendiklerinizi unutacaksınız. Sonra yeni refleks kazanmanız gerekecek..

bu helikopterlerde 3 kanallı 4 kanallı dedikleri ne oluyor acaba ???

V911 insanlara pahalı gelmeye başlamış, önceden direk 550 den başka derdik insanlara, hadi gelde söyle ?

• Üzüldüm
Tepkiler: Türker Akgün
dün akşam bir abimiz align trex 450 modelini önerdi oda sıkıntılı ürün bulunmuyor 1 2.si demonte halde satılıyor onu toplamak uçurmak exstra mekanik bilgisi ister...
bu işler neden böyle zor anlamadım...
zamanında ben bimeks ten çok uygun fiyata bir helikopter alıp uçurmuştum sonra internetten yaşlı bir adama sattım. şimdi hep pahalı hem bulunmuyor...

Hedefiniz kısa süreli eğlenmek olunca evet baya zor eğlenmesi. Ben baya zaman sonra eğlenmeye başlamıştım. Öncesi acılı kebap :D

Süreç kısa olacaksa profesyonel helikopterler süreci hepten kısaltır. Mesela 5-10 saniye uçuş yapıp iskelet sağlamsa vitrine yada kolisi ile beraber dolaba bir yere kaldırılır. Sarı sitelere de konulabilir. Hedef önemli...