RC Model ve Ekipman Taşıma Çantalarımız

mehmet abı , 4. resımde ayrıntıda jenarator de var :D :D :D

cantalar bence fıyatlarına göre mukemmeller aynı zamanda cokda dayanıklı ... benım ıcın dez avantaj degıl ama ufak alemınyum cantalara alışanlara göre biraz buyuk gelebılır ama dedıgım gıbı sorun degil benım ıcın cok guzel ve degişmez bir ekipman oldu ...

byedz' Alıntı:
arkadaşlar bende bu tarz çantaları cok aradım cidden , yurt dışında pelican mı neydı sanırım cok pahalı idi euro bazında satılıyor , ayrıca kargosu falan derken cok heves
Ediz eline sağlık gerçekten çok güzel olmuş. :bravo:

Ama seninkilere taşıma çantası demek biraz haksızlık olur bence. :laugh: Aman polislere falan dikkat et, patriot rampası falan kuruyorsun zannedebilirler. :lollol:

Şaka bir tarafa gerçekten şahane. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Ediz eline sağlık gerçekten çok güzel olmuş. :bravo:

Ama seninkilere taşıma çantası demek biraz haksızlık olur bence. :laugh: Aman polislere falan dikkat et, patriot rampası falan kuruyorsun zannedebilirler. :lollol:

Şaka bir tarafa gerçekten şahane. :thumbup:

hahahah :D sagolasın abi ;)
modelciyim desem inanmaya bilirler :D :D

trex 450 nin orjinal çantasını aldıkdan sonra boşa çıkan diğer çantayı değerlendirdim...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

barış altun' Alıntı:
trex 450 nin orjinal çantasını aldıkdan sonra boşa çıkan diğer çantayı değerlendirdim...
Bence gayet guzel olmuş ama çantada 2 kumanda olmasına gerek yok diye düşünüyorum Baris Bey :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Mehmet bey 922 nin kumandası ile 944 uçurduğumda servolar daha sonra
Takılarak çalışıyor. 944ün kumandası ilede 922de aynı durum oluyor.

barış altun' Alıntı:
Mehmet bey 922 nin kumandası ile 944 uçurduğumda servolar daha sonra takılarak çalışıyor. 944ün kumandası ilede 922de aynı durum oluyor.
Pardon Barış Bey, şimdi oldu %p Ben hepsini V922 zannetmiştim :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Pardon Barış Bey, şimdi oldu %p Ben hepsini V922 zannetmiştim :laugh:

aslında v944 ün kumandasında v922 v944 v933 v955 son 2 modelden tam emin değilim şuan ama sanırım bunlar vardı;menüden v922 i seçtiğim halde v922 uçururken takılmalar
oluyor.sebebi ne olabilir bi fikriniz var mı?

barış altun' Alıntı:
aslında v944 ün kumandasında v922 v944 v933 v955 son 2 modelden tam emin değilim şuan ama sanırım bunlar vardı;menüden v922 i seçtiğim halde v922 uçururken takılmalar
oluyor.sebebi ne olabilir bi fikriniz var mı?
Bu anladığım kadarı ile klasik V922 ana kart haberleşme problemi. Ara ara kendi kumandası ile de yapıyor ve ne yazık ki kalıcı çözümü yok. Düzelinceye kadar sürekli kumandayı açıp, kapatarak sürekli yeniden eşleştirmek- Bind etmek gerekiyor :embarras:

aynen dediğiniz gibi oluyor farklı kumandalar ile kullandığımda açıp kapatınca 1 kaç sefer düzeliyor...

bauhaus sitesinden 65 tl aldiğım aliminyum çantayı spektrum dx8 kumandama uyarladım

Muammer Akbulut' Alıntı:
bauhaus sitesinden 65 tl aldiğım aliminyum çantayı spektrum dx8 kumandama uyarladım
Kumanda çantası olarak orjinal çanta sonrası en güzel çözümü uygulamışsınız Muammer Bey :thumbup:

çantalar çok iyiyde içindeki kumandalar daha çok göz kamaştırıyor. bir çoğu tam profesyonel maliyetli kumandalar nerden baksanız 600 tl si vardır :laugh:

Bende v922 ile kumandayı ve pilleri koyacak düzgün bir çanta bulamadım.

tevfik sıkılı' Alıntı:
Bende v922 ile kumandayı ve pilleri koyacak düzgün bir çanta bulamadım.
Orjinal bir şey arıyorsanız Türkiye'de bulmak ne yazık ki nerede ise imkansız. Ancak yukarıda arkadaşların paylaştığı gibi kendinizin bir şeyler yapması gerekiyor Tevifk Bey :embarras: