RC Uçak Modelim hakkındaki fikirleriniz

• Konbuyu başlatan Üye silindi 14992
  • Başlangıç tarihi
  • 2,133
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de senden bir şey öğrenmiş oldum. Ben de teşekkür ederim. Demek ki ampulü Einstein bulmuş...
Doğru yolun gösterilmesinden soğuyorsan zaten bu iş sana göre değil demektir. Bol şans...
Ayrıca...
Ampul konusunda belki Edison yazacaktın klavye karışıklığı oldu, ama yine de benzetmen o kadar anlamsız ve mantıksız ki...
Edison ampul yapmaya çalışırken ampul diye bir şey yoktu. Eğer etrafında ampul yapmış ve başarılı olmuş kişiler olsaydı ve Edison buna rağmen, göz göre göre, inatla yanlış yola gitmekte ısrar etseydi ne olurdu bir düşün bakalım...
Ayrıca sana bir abi nasihati... Karşındaki insanın kullanmadığı kelimeleri (örneğin "çöplük") kullanmış gibi yaparak kendini mağdur duruma düşürmeye çalışma lütfen olur mu. Burada kimse kimsenin emeğine "çöp" demez!

Sümer bey ben edison konusunda şöyle düşünüyorum kişinin belli başlı kurallar çerçevesinde kalarak birşeyi denemesi gayet muazzam ve takdire şayandır . Ben “şey “ ibaresine takılmıştım . Tez canlılığımızdan gençliğimizden demekki . Kusura bakmayın abilerim

Abi klavye yanlış yazdı .:) Bana karşı cephe almanıza gerek yok . Ben hepinizin ilmine ve yaptığınız aktivitenin özüne saygı duyuyorum
Bak sevgili kardeşim, her konuşmayı üzerine alınmana gerek yok. Bizler bu forumun üyeleri olarak aramızda konuşup şakalaşabiliriz. Açılan konular kişilere tapulanmıyor burada. Kimsenin de kimseye cephe aldığı yok.

Bak sevgili kardeşim, her konuşmayı üzerine alınmana gerek yok. Bizler bu forumun üyeleri olarak aramızda konuşup şakalaşabiliriz. Açılan konular kişilere tapulanmıyor burada. Kimsenin de kimseye cephe aldığı yok.

İyi o halde ben çıkıyorum siz takılın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...