Rckolik Ankara Buluşmaları (Ana Başlık)

@Yasin_Yanık 'la da bir türlü görüşemedik. O da bizimle pistteymiş. Hatta bir karede farkında olmadan kendisini de çekmişim. :lol:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selçuk kardeşim dün bayağı keyifliydi. jetler, pervaneliler derken gözlerimizi havadan ve uçaklardan alamadık. bu fotoğrafında kadraja almışsın. neyse en azından aynı fotoda resmimiz var beyaz felix jetin önündeki açık gri pantolonlu benim . :)

Bende çok resim yoktu , modelci arkadaşlarla sohbet etmekten resim işlerini unuttum :)

Selçuk kardeşim dün bayağı keyifliydi. jetler, pervaneliler derken gözlerimizi havadan ve uçaklardan alamadık. bu fotoğrafında kadraja almışsın. neyse en azından aynı fotoda resmimiz var beyaz felix jetin önündeki açık gri pantolonlu benim . :)
Ucak tarafında Ankara efsane abi zaten. Zorla uçakçı yapacaklar beni kurtarın :cry::lollol::cry:

En azından bir trainer yapmaya zorlayacağımız kesin.??

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
@Mehmet ÖZER , orası komple uçak zaten , sana bir 700 makine yakışır artık, arkadaşların da kulaklarının pası silinirdi. ;D
Unutma , karanlık taraf , senin doğuştan kaderin , sen grifindolf olamazsın ;D:lol:

Çok doğru dedin Hakan abi :D Ama uzun zamandır ilgilenemiyorum ben de. Bu buluşmayla yeniden gaza geldim zaten arayışlara girdim :D

Bu arada burası normalde bu kadar kalabalık olmuyordu diye hatırlıyorum. Bir organizasyon falan mi vardı arkadaşlar ?

Evet abi. Önceden planlanmış fakat pandemiden dolayı gerçekleşmemişti. Şehir dışından gelen misafirlerin de katılımıyla gerçekleşti.