Rckolik Ankara Buluşmaları (Ana Başlık)

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Selçuk Erdoğmuş

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Güzel gün olmuş. 😍 ben de en kısa zamanda pistlerde döneceğim 😎:halay:
Olmaz mı😍 Özellikle benim için çok güzeldi. Bir sürü akrobasi bile yaptım. Hatta Düz uçmaktan sıkıldım tersten bile uçuyorum Soaraction la😀 O şekilde tam tur attım☺

Artık seni de Sabırsızlıkla bekliyoruz. Bebişi de al gel🙂

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Sesinizin duyulması ve pistinizin yenilenmesi muhteşem bir haber , belediyeye teşekkür edip helal olsun demekten başka bir yorum yapamıyorum

• Beğen
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Paylaşım yapmayalı bir ayı geçmiş🙄Ortalama 2 haftada bir uçuşa gittiğimiz halde resim ve video çekmek aklımıza gelmiyor. Haliyle burada da bir paylaşım yapamıyoruz:lollol: En azından RcKolik Ankara ekibi olarak bu gün bişeyler paylaşalım istedim☺
Resim falan olmayınca Ankara ekibi de tatil modunda diye düşünmeye başlamıştık :D Görseller için çok teşekkür ederiz :thumbup:
Ne zamandır Ankara gibi büyükşehir de yaşayıp doğru düzgün bir pistimizin olmayışından hayıflanıp duruyorduk. Aslında Pist var ama eksikleri çok. Sonun da sesimizi duydular ve pistimizi yapmaya karar verdiler.🙏🙂 Artık bizimde gerçek bir pistimiz olacak.😀
Harika haber. İnşallah kalıcı ve güzel şeyler yapılırda yıllarca modelcilere güzel bir şekilde hizmet veren bir tesis olur %p
Evet gelelim buluşma video ve resimlerine😀 Bu gün 2 maidenimiz vardı. @İsmail Alper BAYAT abim Domino Trainer ile maideni yaptı. 👏🏼 İlk uçuşu olmasına rağmen çok güzel uçtu maşallah 🧿☺ Ben de Soaraction ile maiden yaptım☺ @Burak Ağcayazı da kadet ile sanırım 20. Uçuşunu yapmıştır😀 Domino Trainer ve Soaraction hakkında ki ilk izlenimleri kendi konuların da yazacağız.☺
Yeni modeller tekrardan hepinize hayırlı olsun arkadaşlar, kırımsız bol uçuşlar %p