Video RCKOLIK Kocaeli Buluşması - 30.06.19

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet sıra geldi buluşmamıza ait videolarımı paylaşmaya :thumbup: Çektiklerimizden çok daha güzel bazı uçuşlar oldu amatüm uçuşları çekmek ne yazık ki sahada pek mümkün olmuyor :embarras:

Umarım özellikle katılmak isteyipte katılamayan arkadaşlarımıza bir nebzede olsa buluşmanın atmosferini yansıtmayı becerebilmişizdir.

Keyifli seyirler :RCKolik:

Her zaman olduğu gibi GENEL Saha videomuz ile başlayalım %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Modellerimiz

Uçuş videolarına geçmeden önce ÖZEL bazı videolarımız var, onları paylaşalım :D

@Ali Yalçın kardeşimizden OTOROTASYON Show :bravo::bravo:

Belki bilmeyen arkadaşlarımız vardır. @Emre Yolcu kardeşimiz yıllar önce modelciliğe uçak ile başlamış. @Ali Yalçın 'nın Cessna modeli ve asfalt pisti görünce eski günleri hatırlamak istedi ;D

Malum Kocaeli heli ekibi uzun süredir sahalarda yok ve beni yanlız bırakıyorular :undecided: @Safak ALTINTAS nerelerde dolaşıyorda sahaya gelmiyor diye merak edenler için sebebini açıklayan kısa bir video çekelim dedik :laugh::laugh:

"Aman dikkat LIPO piller dengesizdir, çabuk patlar" diyorlar ama biz patlatmayı beceremedik :lollol::lol:

Evet gelelim uçuş videolarımıza :hoppa::hoppa:

İlk olarak @Emre Yolcu kardeşimizin Goblin Nitro ve Goblin 700 modelleri ile yaptığı uçuşları paylaşalım :bravo:

Son düzenleme:
Mehmet abi eline emeğine sağlık. Gerçekten çok güzel bir gündü.
Ali lipoları eline almış Bombacı Mulaim gibi geziyordu, kimin yanına yaklaşsa millet uzaklaşıyor fln :D
Off road da kamp ta güzel hobiler ama heliyi de bırakmış değilim tabiki. Türker abi bizimde 50-100 tane pardon 5-10 tane hobimiz olmasın mı yani ? :D

Off road da kamp ta güzel hobiler ama heliyi de bırakmış değilim tabiki. Türker abi bizimde 50-100 tane pardon 5-10 tane hobimiz olmasın mı yani ? :D
Elbette olsun kardeşim, hatta daha fazla :D Ama esas hobimizi ihmal etmeyelim yeter :laugh::laugh:

Çok güzel bir gün geçirmişsiniz☺️ Ben de videoları izlerken inanılmaz keyif aldım. Tam “acaba bir uçak videosu da var mı” diye içimden geçiriyordum ki, bir sonra ki videoda Cessna inişi vardı?

Orada olamasakta bize bu keyfi yaşattığınız için teşekkür ederim☺️ Bir sonra ki buluşmada inşallah ben de olmak istiyorum.

Orada olamasakta bize bu keyfi yaşattığınız için teşekkür ederim☺ Bir sonra ki buluşmada inşallah ben de olmak istiyorum.
O zaman ne mutlu bize :thumbup: Inşallah bir sonraki buluşmada Ankara ekibini de aramızda görme imkanımız olur %p