Duyuru RCKOLIK Tişört Siparis Listesi -4 2018

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.
Arkadaşlar hesap numarasını ilk mesaj içerisinde paylaştım. Bu hesap numarasına mutlaka isim bilginizi de ekleyerek tişört başına 60 TL ücretini gönderebilirsiniz.

Tişörtlerin kargolanması için adres bilgilerinizi de özel mesaj ile bana göndermenizi rica ediyorum. Mehmet abiye adres göndermiş olanların adresleri bana ulaşacaktır. Göndermeyen arkadaşlar özel mesajla bana ulaşabilir.

Siparişlerimiz devam etmektedir. Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Konuyu güncelleyelim :thumbup: İmalat için gerekli sayıya ulaştık. Pazar akşamı listeyi kapatıyoruz.

O yüzden ihtiyacı olup da sipariş etmek isteyen arkadaşlar ellerini çabuk tutsunlar :)

Bu arada Emre kardeşimiz organizasyon ile ilgileniyor. Henüz ödeme yapamamış ve/veya adres bilgisini özelden göndermemiş arkadaşlarımızdan da gereğini rica ediyoruz :saygilar:

Arkadaslar artik siparis listemizi kapatiyoruz. İlginize cok tesekkur ederiz :)

Tisort ucretleri icin pazartesi son gun, sali gunu siparis asamasina gecilecek. Halen gondermemis olan arkadaslarimizin ilk mesajda paylastigimiz hesaba tisort basina 60 TL olarak yarin gondermelerini onemle hatirlatiriz.

Adres bilgilerini gondermemis olan arkadaslarimizin da bana ozel mesaj ile adreslerini gondermeleri onemle rica olunur :)

Tesekkurler :RCKolik:

• Beğen
Mehmet listeyi kapatmadıysan
1 adet tasarım 1 3XL isimli
1 adet tasarım 2 3XL isimli olarak banada yaptırırmısın eğer halen şansımız var ise yoksa sorun yok.

Sonradan gördüm galiba Emre ilgileniyor konuyla.Emre eğer mümkünse banada sipariş verirseni sevinirim.

Mehmet listeyi kapatmadıysan
1 adet tasarım 1 3XL isimli
1 adet tasarım 2 3XL isimli olarak banada yaptırırmısın eğer halen şansımız var ise yoksa sorun yok.

Sonradan gördüm galiba Emre ilgileniyor konuyla.Emre eğer mümkünse banada sipariş verirseni sevinirim.
Abi ben tatildeyim bu yüzden sagolsun Emre kardesim ilgileniyor bu organizasyonla. Bildiğim kadarıyla henüz firmaya siparişi geçmedi. O yüzden istediklerini listeye ilave edebiliriz diye düşünüyorum.

Mehmet iyi tatiller.Bu aralar yoğun tempo çalıştığımı için ben geç kaldım siparişe.Sağlık olsun birdahaki sefere deriz ne yapalım.

• Beğen
Mehmet iyi tatiller.Bu aralar yoğun tempo çalıştığımı için ben geç kaldım siparişe.Sağlık olsun birdahaki sefere deriz ne yapalım.
Murat abi siparisi henuz veremedim :embarras: Arkadaslardan da bu vesileyle ozur diliyorum, ancak is guc telasi iste, fena bir hafta gecirdim... Senin siparisi de ekleyebilirim listeye, zaten siparis haftaya kaldi.

Emre kardeşimiz sağolsun siparişleri geçti :thumbup: Yarın tişörtlerin kendisine ulaşmasını bekliyoruz.

Kargo teslimatında sıkıntı olmaması adına adreslere gönderme işlemi bayram sonrası yapılacaktır.

Bu vesileyle göstermiş olduğunuz ilgi için tekrar teşekkür ederiz :RCKolik: