RCKOLIK Tişört Siparis Listesi -5 2021

1 Adet ana tasarım ve 1 adet tasarım iki "L " beden İsimli " Özgür ÖZTÜRK " . Beden için edit yapabilirim . Eve geçebilirsem tabi !
Uçak veya heli logo lu yapamıyorlar mı? Şahane olurdu . Bide "bing olmuyor " tabi ...

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
1 Adet ana tasarım ve 1 adet tasarım iki "L " beden İsimli " Özgür ÖZTÜRK " . Beden için edit yapabilirim . Eve geçebilirsem tabi !
Uçak veya heli logo lu yapamıyorlar mı? Şahane olurdu . Bide "bing olmuyor " tabi ...
Ne yazık ki mevcut tasarımlar bunlar @Özgür Öztürk hocam ;) Bunun üzerinde şu aşamada bir değişiklik yapamıyoruz.

Siz Pazartesi, Salı’ya kadar ölçü işini kontrol edebilirsiniz :saygilar:

• Beğen
Listemiz Salı gecesi kapanacaktır ve sipariş verilecektir. O zamana kadar almak isteyen arkadaşlar, listeye isimlerini ve tişört tercihlerini ilave edebilir :saygilar:

• Beğen
Listemiz Salı gecesi kapanacaktır ve sipariş verilecektir. O zamana kadar almak isteyen arkadaşlar, listeye isimlerini ve tişört tercihlerini ilave edebilir :saygilar:
Sanırım son dk yetiştim. :lollol:

Rc Kolik Ana Tasarım;
1 Tane "S" : Selçuk
1 Tane Çocuk "7XS" : Yusuf Alp

Tisörtlerimiz elimize ulaştı :thumbup: Planım bu hafta kargoya vermek idi ama yoğunluktan dolayı ancak önümüzdeki hafta verebileceğim gözüküyor :embarras:

Kargo ücreti uygun olsun diye PTT kargo ile gönderim yapacağım. Küçük geçikme için kusura bakmayın arkadaşlar :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Tisörtlerimiz elimize ulaştı :thumbup: Planım bu hafta kargoya vermek idi ama yoğunluktan dolayı ancak önümüzdeki hafta verebileceğim gözüküyor :embarras:

Kargo ücreti uygun olsun diye PTT kargo ile gönderim yapacağım. Küçük geçikme için kusura bakmayın arkadaşlar :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Yaa kardeşim bana ne işinden, gücünden, yoğunluğundan. Bu ne sorumsuzluk. Kışın karın ortasında t-shirtsüz kaldık burda. Nası bi yönetim anlayışı bu?! Offf yaaa...