RCPANO FAKE İLAN DİKKAT EDİN.

Kadir Kocaman

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar aşağıda ki ilan fiyatından ve ptt ile gönderemem demesinden buram buram fake koksa da aşağı ki resimden fake olduğunu kanıtlıyor..

Bu da orjinal hali

Ynt: RCPANO FAKE İLAN DİKKAT EDİN.

Vayy sefersizler icleri nasil rahat ediyo anlamis deilim :(

istersem bir pul alayım, komisyonunu koyar sanalpazar ile alırım, herkese de benzer yöntemleri tavsiye ederim ;)

Son donemde dolandiricilar ne yazik ki bizim hobimizi de kesfetmis durumdalar. Ozellikle fiyat olarak olmasi mumkun olmayan satislara dikkat etmek lazim. Illa Bir sansimi deneyeyim belki de sahte degildir diyenler, kesinlikle SANAL PAZAR uzerinden para transferi yapsinlar, yoksa sikca duymaya basladigimiz dolandirma magduru olmak icten bile degil :(

Yanliz siz kesfettiniz bilmiyorum ama Kadir bey ama Helifreak konusu muthis :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Son donemde dolandiricilar ne yazik ki bizim hobimizi de kesfetmis durumdalar. Ozellikle fiyat olarak olmasi mumkun olmayan satislara dikkat etmek lazim. Illa Bir sansimi deneyeyim belki de sahte degildir diyenler, kesinlikle SANAL PAZAR uzerinden para transferi yapsinlar, yoksa sikca duymaya basladigimiz dolandirma magduru olmak icten bile degil :(

Yanliz siz kesfettiniz bilmiyorum ama Kadir bey ama Helifreak konusu muthis :thumbup:

Resmi görsellerde aratınca çıktı :) tesadüfen buldum müsait bir anda bakıcam konuya

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İlanın fake olduğu gün gibi ortada , lakin adam Isparta da ise bana çok yakın , telefonu da var , düşünen varsa bizzat modeli görmeye gidebilirim... :evil: Belki fotoyu araklamıştır sadece , kendi modelininkini koymaya üşenmiştir.... :laugh:
Bu arada , bu rcPano da bir yönetici mutlaka vardır , bir iki şikayetle bu tür mağduriyetler giderilebilinir.neden ilgilenilmiyor ki acep , diğer tarafatan , 2012 den kalma ilanlar mevcut , güncelleme ve temizlik olmuyor mu bu sitede....Aslında modelcilerin çok sık girdiği bir site... :(

10 gün kadar öncede 700 tl ye goblin 770 vardı sıfır kutusunda demonte , sonra 700 usd oldu , sonra kayboldu.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İlanın fake olduğu gün gibi ortada , lakin adam Isparta da ise bana çok yakın , telefonu da var , düşünen varsa bizzat modeli görmeye gidebilirim... :evil: Belki fotoyu araklamıştır sadece , kendi modelininkini koymaya üşenmiştir.... :laugh:....
Yeni model toplamıyorsam olsam rica ederdim Hakan'ım :lol: :lollol:

İlker Sönmez' Alıntı:
10 gün kadar öncede 700 tl ye goblin 770 vardı sıfır kutusunda demonte , sonra 700 usd oldu , sonra kayboldu.
Hadi ya bunu nasıl kaçırmışım :laugh: :laugh: :D

Ben de bir sürü ikinci el model aldım,ama hep forumdan,Forumdan bildiğin kişilerden almak en güvenlisi bence,ya da gözünle görüp alacan...

Ynt: RCPANO FAKE İLAN DİKKAT EDİN.

rcpano nun yoneticisi promodeldeki haluktur promodelden telefonunu alip isteyen konusabilir

Mehmet abi bu konuyu clubrc yede acarmisin rica etsem :) bizim elemanlarda faydalansin

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
rcpano nun yoneticisi promodeldeki haluktur promodelden telefonunu alip isteyen konusabilir

Mehmet abi bu konuyu clubrc yede acarmisin rica etsem :) bizim elemanlarda faydalansin

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Tamam birazdan acıyorum ustad :)

Sent from my iPhone using Tapatalk