RealFlight G4 “İnsert disk#2” hatası

Adil Ertuğrul Kaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Site üzerinden link temin ettim yükledim ve her şeyi doğru yapmama rağmen olmuyor , yüklenmiyor. Nedenini bilen yada tahmini olan var mı?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Var...
Bunları yüklemenin iki yolu var. Ya eldeki iso dosyalarını birer CD'ye yazdırıp oradan yükleyin ya da bir sanal CD programı kurup iso dosyalarını sanal diskte açarak yükleme yapın.

Site üzerinden link temin ettim yükledim ve her şeyi doğru yapmama rağmen olmuyor , yüklenmiyor. Nedenini bilen yada tahmini olan var mı?

Selamlar,
Diskleri sırayla açın bilgisayarınızda problem çözülecektir. Her diskin kurulumu bitince resimde de paylaştığınız "Cihazlar ve Sürücüler" kısmında çıkan yükleme diskine sağ tıklayın ve "Çıkar'a" tıklayın. Ardından ikinci kurulum diskine çift tıklayıp "Cihazlar ve Sürücüler" klasöründe görünmesini bekleyin ve kurulum sırasında gelen "Insert New Disk" penceresinde tamama tıklayın.

Bu konulara hakim değilseniz "ISO Dosyası Nasıl Açılır?" şeklinde Google'da arama yapabilirsiniz.

Anladım. Teşekkürler herkese. “F” diskinden iso 1’i çıkarıp “F” diskine iso 2‘yi takarak yaptım oldu.