Recep Tuncer ( İzmir - Bornova )

İlgi Alanı
Hepsi
Saygı değer forum üyeleri merhabalar İzmir Bornovada Memur olarak görev yapmaktayım, uzun süredir heli modelleri ile ilgileniyorum ancak daha ötesine bir türlü gitmek kısmet olamadı, forumun hazır şablonunu bozmamak adına birazda olsa bilgilerimi yazdım, mehmet abiyi zaten diğer forumlarlardan biliyordum, burada kendisi bana hiç yabancı değil kendileri, bütün forum ailesine kırımsız, hasarsız uçuşlar...

Adı : Recep
Soyadı : Tuncer
Nereden : İzmir ( Bornova )
Mesleği : Memur
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz:3 yıldır pek yol almadım ancak oyuncaklar ile eğleniyorum.
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Wl 922 konularından yönlendirildim açıkcası
Kullandığım Model(ler) :( HK - 500 CMT / Syma 606 / Doble Horse 9098 )

Recep Bey aramıza hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar. :saygilar:

Aramıza hoş geldiniz

Recep abi hoşgeldin çıkarabildin mi beni ?

Herkese çok teşekkür ederim. Berkay seni çıkaramamak ne mümkün kardeşim.

Hoşgeldiniz Recep bey, forumun keyfini çıkarın , ister uçak ister helikopter, pek çok sorunuza yanıt bulabilir , hatta uzman arkadaşlarımızdan yardım görebilirsiniz. :saygilar:

Hosgeldiniz Recep Bey :saygilar:

Umarım forumumuz ve ortamımızdan keyf alırsınız. Madem V922 konularınından forumumuzu tanıdınız, ne yaptınız 1 tane sipariş verdiniz mi ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hosgeldiniz Recep Bey :saygilar:

Umarım forumumuz ve ortamımızdan keyf alırsınız. Madem V922 konularınından forumumuzu tanıdınız, ne yaptınız 1 tane sipariş verdiniz mi ??

Malesef mehmet bey şipariş geçmedim şuan arayış içersindeyim. en uygun siteden yada heli... veya club daki arkadaşların ilanlarını takip ediyorum. HK 500 uçurmaktan korkuyorum. mi
İzmirden Berkay arkadaşımızın 922 tecrübesini yakından takip ediyorum, en yakın zamanda micro model için fırsat kolluyorum açıkcası teşekkürler..

Recep TUNCER' Alıntı:
Malesef mehmet bey şipariş geçmedim şuan arayış içersindeyim. en uygun siteden yada heli... veya club daki arkadaşların ilanlarını takip ediyorum. HK 500 uçurmaktan korkuyorum. mi
İzmirden Berkay arkadaşımızın 922 tecrübesini yakından takip ediyorum, en yakın zamanda micro model için fırsat kolluyorum açıkcası teşekkürler..
Hayırlısı olsun şimdiden :)

Ama bence micro heli olarak terich belli, V922 ;)

Recep TUNCER' Alıntı:
Sağolasin abi :) abi bi kere geldin bir daha görünmedin niye gelmiyorsun hiç bak cumartesi sasalı buluşması var seni de bekliyoruz

Berkay35' Alıntı:
Recep TUNCER' Alıntı:
Sağolasin abi :) abi bi kere geldin bir daha görünmedin niye gelmiyorsun hiç bak cumartesi sasalı buluşması var seni de bekliyoruz
Madem her Cumartesi Bulusma var Berkay neden IZMIR bulsumasi bolumumuz ve bulusmaya ait resim ve videolarimiz yok :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Berkay35' Alıntı:
Recep TUNCER' Alıntı:
Madem her Cumartesi Bulusma var Berkay neden IZMIR bulsumasi bolumumuz ve bulusmaya ait resim ve videolarimiz yok :laugh:
Bilmem ki neden yok ki :) Abi ben bu hafta ilk defa gidiyorum buluşmuya ayrıca fotoları felan ben çekmiyorum ama diğer foruma atılan resimleri alıp buraya atabilirim

rckoliğe hoşgeldiniz :)p

Sonsuz teşekkürler.. saygıdeğer heli dostları...

Berkay35' Alıntı:
Recep TUNCER' Alıntı:

Berkay kardeşim çok isterim açıkcası ancak iş olayı ters bana hafta sonları mesai yapıyorum malesef sadece hafta içi izn olayım varr?? bu aralar ev değiştirme durumum var!!ama yakından invert uçuşlarını takip ediyorum merak etme :bravo: :bravo: