Revolectrix Gt 500

RSURGUN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar mehaba uzun zaman sonra yeni bir şar aletine geçiş yaptım Revolectrix firmasının GT 500 modelini satın aldım forumda bu cihazı kullanan varmı bilmiyorum gelelim neden bu cihazı aldığıma firmanın kendi sitesinde indirim başlamış normalde cihaz + paralel board 200$ dan 155 $ a düşmüş. Bende dedim hazır indirim varken alalım [emoji28] cihaz henüz elime geçmedi kargoda hala kullanan var ise görüşlerini alabilirmiyim birde bu cihaza uygun güç kaynağı ney almalıyım nerden temin ederim şimdiden teşekkür ederim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPad using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Revolectrix Gt 500

Paralel board ile beraber gerçekten güzel fiyat. İşini rahatlıkla görür senin :halay:

Emre abide güzel bir güç kaynağı var.İlanından bakabilirsin.

Sıra geldi model seçimine ;D

Arda Erkan' Alıntı:
Paralel board ile beraber gerçekten güzel fiyat. İşini rahatlıkla görür senin :halay:

Emre abide güzel bir güç kaynağı var.İlanından bakabilirsin.

Sıra geldi model seçimine ;D

Teşekkür ederim kardeşim :D aynen fiyat çok iyi şimdi emre abinin güç kaynağını bi inceleyim valla model konusunda da bu yaza bir şeyler olucal gibi gibi bakalım :halay:

Sent from my iPad using Tapatalk

Revolectrix Gt 500

Kardeşim hayırlı olsun, yeni bir modelde bekliyoruz artık. :halay:

Revolectrix Gt 500

Galiba gelecek yeni model elektrikli :laugh: :D

Güzel bir şarj cihazı Recep, hayırlı uğurlu olsun :thumbup: İlk çıktığında ürün inceleme şeklinde konusunu açmıştık. Sonradan 1-2 arkadaş aldı diye hatırlıyorum ama kimdiler emin değilim şu an ??

Revolectrix Gt 500

Recep hayırlı olsun, güzel şarj aleti. :thumbup:

Gule gule kullan Recep. Benim guc kaynagini ben kullanmaya devam edecek gibiyim. Dx'de 24v 20a guc kaynaklari var, fiyat guzel. Hem kucuk, pratik.

Revolectrix Gt 500

Burak Öğüt' Alıntı:
Kardeşim hayırlı olsun, yeni bir modelde bekliyoruz artık. :halay:
Teşekkür ederim kardeşim inşallah bir şeyler düşünüyorum :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Galiba gelecek yeni model elektrikli :laugh: :D
Mehmet abi teşekkür ederim :halay: kısmetse elektrikli olucak patlar motor yeterince var elimdi :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Recep hayırlı olsun, güzel şarj aleti. :thumbup:
Teşekkür ederim Türker abi sonunda pilleri sağlıklı bir biçimde gönül rahatlığıyla şarj edebilicem :thumbup:

Emre Kaman' Alıntı:
Gule gule kullan Recep. Benim guc kaynagini ben kullanmaya devam edecek gibiyim. Dx'de 24v 20a guc kaynaklari var, fiyat guzel. Hem kucuk, pratik.
Sağolasın Emre abi :) ama güç kaynağı konusunda üzüldüm valla :-\ bu arada Dx nedir abi :laugh:

Revolectrix Gt 500

Recep hayırlı olsun kardeşim, güzel ve kaliteli bir cihaz %p

Revolectrix Gt 500

Recep hayırlı olsun, ben de bakındım siteye ama mpa lı komboda indirim yapmışlar, asıl oğlanda indirim yok :) Yine de yazdım aklımın bi köşesine :D

DX=dealextreme

Revolectrix Gt 500

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Recep hayırlı olsun kardeşim, güzel ve kaliteli bir cihaz %p
Teşekkürler İbrahim abi sonunda profesyonel bir cihaza geçiş yaptım :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Recep hayırlı olsun, ben de bakındım siteye ama mpa lı komboda indirim yapmışlar, asıl oğlanda indirim yok :) Yine de yazdım aklımın bi köşesine :D

DX=dealextreme
Aynen Rasim abi comboda indirim var zaten paralel board'u kullanmak istenmezse satıldığı zaman cihaz çok daha ucuuza geliyor abi ama benim boardı olmayn kişiler için bence çok güzel bir rakama güzel bir set alınıyor :saygilar:

Revolectrix Gt 500

Recep Merhaba. Sarj cihazın hayırlı olsun.
Bende kaliteli bir güç kaynağı var. Bakmanı tavsiye ederim.

Revolectrix Gt 500

tacettin sahin' Alıntı:
Recep Merhaba. Sarj cihazın hayırlı olsun.
Bende kaliteli bir güç kaynağı var. Bakmanı tavsiye ederim.

Tacettin abi sağolasın şimdi inceliyorum abi aklıma bir soru takıldı bu elektrik olaylarına biraz yabancı olduğum için :laugh: abi şimdi bu güç kaynaklarında ve şarj aletlerinde bir watt değeri var bu nedir neyi etkiler mesela benim şarj aleti 500 W mesela senin güç kaynağı 400 W bu aradki 100 W neyi etkiler veya fazla olması bi farklılık yapar mı ? :saygilar:

Revolectrix Gt 500

Selamlar,

Hayırlı olsun sarj cihazı, bende de var aynı cihaz. MPA ile birlikte. Hatta satıyorum MPA'yı.

bu konudan sarj aletleri ve güç kaynakları ile ilgili bilgiyi edinebilirsiniz.

Alete özel olarak girecek olursak. Maksimum 25 amper girişi destekliyor. Yani 30 amper bir güç kaynagı alsanızda GT500 25 amperini kullanacak.

12v bir güç kaynagı ile verecegi maksimum güç 250 watt, 24v ile 500watt veriyor.

Çıkış olarak da maksimum 20 amper basabiliyor.

Yani pil düşünürsek 1c ile 20000 mah pil doldurabiliyor yada 4 tane 5000 mah pili aynı anda gibi..

Ben 1300 mah 1800 mah arası pil kullanıyorum. Onun için 6 tanesini baglasamda 250 watt değerini geçemiyorum. Ihtiyaç duymayınca da 12v 29 a 350w bir güç kaynağı aldım.

Yeni modeli daha ince ve daha uygun fiyatlı;

Siz ne kullanacaksınız pil olarak ve kac tanesini beraber baglamayı düşünüyorsunuz?

Revolectrix Gt 500

Aslında şundan uygununu bulamazsın 24V çıkışlı olanlardan Recep, ama sanırım sen zaten edindin bişeyler;