SAB Goblin Black Nitro 700

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rod için 4 mm konnektör kullanım tiyosu da süpermiş :thumbup: Hiç aklama gelmemişti ;)

Bu arada model sanki biraz fazla ışıklı olmamış mı :lollol: :lol:
Tiyo süpermiş Emre :thumbup: Ama en güzeli benim ki, ben bu işler için Türker kulanıyorum :laugh: ;D

Abi biz garibanız, durumumuz yok ki bir Türker alacak :lollol: :lol:

4mm konnektör kesmek son dk'da aklıma geldi, düşünüp duruyordum nerden bulsam diye, biyerleri karıştırırken görünce ışık çaktı kafamda :)

Model ışıl ışıl çok güzel :heartxf: :D

Işıl ışıl, cıvıl cıvıl bir heli çok güzel gidiyor Emre abi eline sağlık [emoji106]

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vay beeee bir gecede neler oluyormuş. :eek: :laugh: Bekarlık başka birşey işte arkadaş. :lollol: :lol:

Tüyolar süpermiş Emre :bravo:

- Konnektör cuk oturmuş resmen, karbon rodun üzerine bencede kesinlikle çatlamaya karşı bu koruyucu kılıfı geçirmek lazım. %p
- Kuyruk kayışı ve bilimum kayışı gererken fazla kuvvet uygulayıp birşeyler elimde kalacak diye çok tedirgin oluyorum bende. Heleki kuyruk boomunda azcık elinin ayarı kaçsa çatlatmak işten bile değil. :rolleyes: Bu tüyo bence kuyruk kurtarır Emrem. :hoppa: :hoppa: :halay:

Model yanıyor beeeeeeee :thumbup: :thumbup: :coolxf: Satmayı düşünürsen önce bana sormazsan valla bozuşuruz. :lollol: :lol: :lol:

Resimlerin altındaki logoda çok tatlı gözüküyor. :RCKolik:

Konuyu her gün takip ediyorum ama bu sabah en baştan tekrar okudum, kendim toplamış kadar oldum Emre abi gerçekten eline sağlık çok güzel konu oldu :thumbup:

3. ve 4. mesajları da güncelleyip konuyu bir finale bağladım sanıyorum :)

Referans konu olur bu, bence en başa sabitlenmeli, nitro bölümüne link falan atılmalı... Montajdan ayara nitro trickleri dolu, yakıtlıseverler mutlaka okumalı :thumbup:

Emre abi gerçekten çok güzel bir konu oldu. Kesinlikle sadece Goblin değil tüm nitro kullanıcılarına referans olacak bir konu. Eline emeğine sağlık. :bravo:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben şunu anladım bu nitro heliler de aynı bilgisayarlara benziyorlar. :laugh: Çalışmıyorsa hiç ısrar etmeyeceksin, ikna edilemiyorlar çünkü. :lollol:

Aynı bilgisaylar gibi farkedilemeyen gizli bir sebep çıkıyor arkasından hatta bazen ancak tesadüflerle bulunabiliyor. :eek:f:

Emre'nin yaşadıkları da gerçekten çok sıradışıydı, şahsen ben nitro konusunda bugüne kadar çok şanslı olduğumu çok net anladım. :laugh:

Müthiş bir tecrübe oldu hepimiz için. :RCKolik:

Konuyu baştan aşağı tekrar okudum, [emoji5]

Gene harika süper bi kaynak olmuş. Bravo Emre abi eline sağlık,Kırımsız uçuşlarınız olsun, model toplarken hepimiz sorun yaşıyoruz, Elektrikli de olsa sürprizler bizi bekliyor, mesela benim başıma dün gelen, hiç beklemediğim ve bana pahalıya patlayan sorun [emoji19]

Buradan devam edelim lütfen