SAB Goblin Raw

Serkan Demirkesen

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Filoya yeni bir 700 lük Heli eklemişler.
SAB Goblin Raw. Resmî sitesinde fiyat veya bilgi göremedim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
SAB'ın her sene yeni bir model çıkartmasını eleştiriyordum ama bazı fotolardaki kraken sayısını görünce adamları anlamaya başladım. Tahtadan model çıkartıp €1,000 deseler bile sormadan alacak bir kitleleri oluşmuş durumda. Tabi bu da bir noktadan sonra ürünlerin vasatlaşmasına neden oluyor. Bkz: Apple. Ama iyi para kazanıyorlar orası kesin :D
Bu hızla giderlerse bir kaç sene sonra ne yapacaklar bilemiyorum. Bir de her çıkarttıkları modeli en performanslı helikopterimiz diye pazarlıyorlar. Yani bunun performansı krakenden iyi olduğu iddia ediliyorsa fiyatının da uygun olacağını düşünmek yanlış olacaktır.

Hep paylaşıyorum arkadaşlar arasındaki sohbetlerde, Amerika'da adamın biri "Goblin uçuracak kadar zengin değilim" diyordu kırım maliyetlerinin çok yüksek olmasından dolayı. Kraken olsun Raw olsun fotoğraflardan incelediğim kadarıyla kırımlarda ciddi hasar alacak helikopterler. Özellikle orta aktarma bloğundaki en ufak hasar komple değiştirmekle sonuçlanır ki oda $70 civarı.

Biz yine uzaktan bakacağız gibi duruyor :( Şu ara iyi bir setupla sıfırdan toplamak vergisi aldısı derken 15bini geçer rahatlıkla.

Biz yine uzaktan bakacağız gibi duruyor :( Şu ara iyi bir setupla sıfırdan toplamak vergisi aldısı derken 15bini geçer rahatlıkla.
Evet ne yazık ki uzaktan bakmak ile yetinmek durumundayız kardeşim :embarras: Yine de yeni modelleri resimlerde görmek bile güzel :)

20den aşağı toplanmaz. Zaten sadece kite en aşağı 800-900 İngiliz sterlini derler :D
Bu işe bir el atıp 450 size bir heli imal etmekle başlamak lazım. Ben destek için hemen 1 tane alırım :)
Yavaş yavaş da gelişir. Yoksa aşkımız hep platonik olmaya devam edecek.
Tek problem zaten 50-100 kişiyiz. Otomatik uçan 'drone' ler varken helikopteri bu 50-100 kişi haricinde kaç kişi alır orası muamma. Belki küçük bir işletme kurulabilir insanları yoklamak ve hali hazırdaki heliciler için.

selamlar forum,,,
ne yalan söyleyim bende bir heyecan duymuştum yeni modeli görünce ama 700 sınıfı bir helikopteri alabilsek dahi uçuracak alan olmadığı için sadece bakmak ile yetiniyoruz. Bunun 380 size ini da çıkarırlar ise gayet güzel olur gibi, gerçi bu dolar kurunda onada bakmak ile yetiniriz .. En iyisi blade firmasından performanslı bir mikro gelmesini beklemek olacak :)

Filoya yeni bir 700 lük Heli eklemişler.
SAB Goblin Raw. Resmî sitesinde fiyat veya bilgi göremedim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

MAKİNA görüntüsü var. Bayıldım.;)

Sanırım benim beğenmediğim heli yok gibi ?

Belki de Türkiye şartlarında böyle bir lüxümüz yoktur hepsi güzel geliyor gözüme ?

İmkan olsa da deneyip, kullanıp, beğendim veya beğenmedim diyebilsek.

Genel olarak Goblin ailesine yeni bir seçenek daha eklenmiş oldu, dileyen competion tarzı , dileyen kraken, dileyen de Raw alarak yoluna devam edebilir.

Model genel olarak kırıma dayanaksız ama rjit bir yapısı olacak gibi , muhtemelen havada sorun vermeyecek ama düşünce sağlam çıkan parçalardan yedek yapılacak bir havası var ?

Not : Şu yağlı kavrama çok karizma gerçekten ?