SAB Heli Goblin Serisindeki Yenilikler

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Goblin serisindeki iyilestirme ve gelistirmeye devam ediyor.

Her ne kadar boyle bir heliye su an icin sahip olamasakta, gelismeleri takip etmekte fayda var ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Seviyoruz goblinleri, platonik aşkımız. :lollol: :lol:

Çok yakında Sub goblin 700 competion kit almayı düşünüyorum artık elektroniği ve pillerini yavaş yavaş

Muammer Akbulut' Alıntı:
Çok yakında Sub goblin 700 competion kit almayı düşünüyorum artık elektroniği ve pillerini yavaş yavaş
O zaman siz yavaş yavaş ön araştırmalara başlayın Muammer Bey. Takıldığınız ya da teyid almak istediğiniz noktalarda açacağınız konularla, özellikle Goblin 700 konusunda çok tecrübeli olan arkadaşlarımız sizi en iyi şekilde yönlendireceklerdir, merak etmeyin :RCKolik:

Mesela benim Goblin 570 elektroniği fark etti iseniz, bu şekilde ortaya çıktı, çıkıyor :)

Muammer Akbulut' Alıntı:

Allah kolaylık versin Muammer Bey biraz pahalı bir kuş. :laugh:

Ama güzelliğin bedeli demek lazım galiba. :coolxf: Merakla takip ediyoruz modelin ortaya çıkışını. :RCKolik:

ilk olarak boyunun tespiti için elime metreyi aldım goblin 700 boyutu 1360mm acaba benim elantranın arka koltuğuna sığarmı gasser sığıyordu :) :-\ . şimdiden kit ve combo olarak bakıyorum ama arabanın koltuk boyunu ölçeceğim olmazsa 630 yada 570 de olabilirim 630 1292mm ve 570 1072mm . ama gerçekten 700 çok heybetli tek pil 570 harici alırsam 2 pile geçerse 700 alırım heybeti yeter ama en az 5000 tl olması lazım bakalım hayırlısı ara model trex 550 iptal ettim 450 ve v977 antreman ana model goblin 700 dizeceğim ama ilk aracımın arka koltuğunu ölçmem lazım