Sabit Kanat İHA Pilotu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkam Orhan

Yeni Uye
Yasaklı
İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar.
Yıldız Teknik Üni. Mekatronik Müh. son sınıf öğrencileriyiz. İsmim Erkam. Eylül ayında olacakTeknofest'e sabit kanat İHA sistemimizle katılmayı düşünüyoruz. Fakat yarışma gereği bir tane pilota ihtiyacımız var. İlgilenenler ayrıntılı konuşmak için özel mesajla geri dönerlerse sevinirim. Başvuru zamanımız kısıtlı. Göz önünde bulunursanız sevinirim. İyi günler.

Rica etsek eski bir üyemiz olarak forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyin, hemen gönderelim :)

YTÜ ve İTÜ'den çok ekibe yardım ettik pilotaj konusunda Hezarfen'de. Ama hiçbirinin adı bybesgen falan gibi değildi. Tümünün isimlerini biliyorduk...
Öncelikle özür diliyorum. Foruma uzun zaman önce kayıt olmuştum fakat bazı sebeblerden dolayı aktif olamadım. Acele bir konu olduğundan dolayı böyle bir değişikliğin gerekliliğini farketmeden konu açmıştım. Fakat bu kadar dalga konusu olacağını bilmiyordum. Ayriyeten ismimin de konunun için de geçtiğini belirtmem gerekiyor. Yine de gerekli değişikliği yaptım. Kolay gelsin.

Hala pilot aramamız devam ediyor. İlgilenen özelden iletişime geçerse sevinirim.

Öncelikle özür diliyorum. Foruma uzun zaman önce kayıt olmuştum fakat bazı sebeblerden dolayı aktif olamadım. Acele bir konu olduğundan dolayı böyle bir değişikliğin gerekliliğini farketmeden konu açmıştım. Fakat bu kadar dalga konusu olacağını bilmiyordum. Ayriyeten ismimin de konunun için de geçtiğini belirtmem gerekiyor. Yine de gerekli değişikliği yaptım. Kolay gelsin.

Hala pilot aramamız devam ediyor. İlgilenen özelden iletişime geçerse sevinirim.

Pilot 13 yaşında olsa olur mu :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş
Anlaşılan forumdaki İHTİYARLAR HEYETİNİN canı sıkılmış. Forum daha fazla nesil çatışmasına girmeden ayrılmayı tercih ediyorum. İyi günler RCKolik Ailesi.
Güle güle sevgili arkadaşım...... Değerli katkılarının inan çok özleyeceğiz :angry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...