Davet Sakarya Buluşması küçük olanından :)

Küçük buluşmaya bak sen 😊 Muhtarlığa adaylığını koysan o ekipteki oylar ezici çoğunlukla kazandırır 😋

Corfu adasından bir deli var (bizim gibi), yıllardır işlettiği bir tane RC oteli var...

Baya rezervasyonla gidiyorsun, hem tatil yapıp, hem pistte uçuyorsun... Bir an Sakarya da Türkiye nin Corfusu neden olmasın diye geçiriverdim içimden 🤣

Küçük buluşmaya bak sen 😊 Muhtarlığa adaylığını koysan o ekipteki oylar ezici çoğunlukla kazandırır 😋

Corfu adasından bir deli var (bizim gibi), yıllardır işlettiği bir tane RC oteli var...

Baya rezervasyonla gidiyorsun, hem tatil yapıp, hem pistte uçuyorsun... Bir an Sakarya da Türkiye nin Corfusu neden olmasın diye geçiriverdim içimden 🤣
Para kazanacağımı bilsem var yaaa. Tarla hazır valla. Hemen bi pist çektirirdim Akyazı'ya :lol::lol:

O köyden bi abimiz. Sağolsun evde çalışanları olduğu halde ara ara uğradı yanımıza. Quadıyla güzel bi foto da çekti bize :coolxf:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Helal olsun arkadaşlar. :bravo: :bravo: Enerjisiyle, sinerjisiyle tıpkı eski zamanlarda görebildiğimiz, özlenen buluşmalar gibi olmuş. İçimiz ısındı, katılan herkesin ayaklarına sağlık.

Özellikle @Ali Haydar GÖK ve @kenan özendi kardeşlerimizin emekleri çok. :saygilar:Hareketi başlattınız, devamının geleceğine eminim. :RCKolik:

Evet. Artık Bolu Mudurnu yeni mekanım olacak. Her taraf dağ bayır tabi :lol::lol: Son bir pazar daha memleketimin güzel düzlüklerinde süzüleyim 😍😁
Senin için bence mekan hiç farketmez kardeşim. :) Eminim daha da güzel olacak, hayırlı uğurlu olsun. :saygilar:

Evet. Artık Bolu Mudurnu yeni mekanım olacak. Her taraf dağ bayır tabi :lol::lol: Son bir pazar daha memleketimin güzel düzlüklerinde süzüleyim 😍😁
Neyse çok da uzaya gitmiyorsun, buralarda sayılırsın @Ali Haydar GÖK. ;) Yeni şehir ve yeni çalışma hayatın şimdiden hayırlı olsun kardeşim. :thumbup:

Müsait olan herkesi bekleriz :saygilar:

Topografya çalışmaları nasıl gidiyor 🙄 ? Az daha durursan oralarda harita mühendisi de olucan gibi :p

Mudurnuya gelirsek iki snap atarmıyız yani ?

Hayırlı olsun Ali Haydar çok uzak sayılmaz yine komşu illerdesin, bağlantı kopmaz uçuşlara devam :saygilar:
Teşekkür ederim abi. Yakın olsun istedim bende. Bu kadar oldu :D
Topografya çalışmaları nasıl gidiyor 🙄 ? Az daha durursan oralarda harita mühendisi de olucan gibi :p
Abi henüz çalışmalar devam ediyor :D
Mudurnuya gelirsek iki snap atarmıyız yani ?
Mangallı snap atarız abi temiz havada:evil::lol: