Davet Sakarya Buluşması küçük olanından :)

Abi ağacın diğer tarafından pisti karşılamak için sürekli sola dönmek lazım. Benim yaptığım gibi ağacın sağından yaklaşınca tam pisti karşılamış oluyorum.
 
Kalibrasyonu diğer esclerden çok farklı değil aslında. Fakat sanki esc kalibrasyonu kayıt etmiyor gibi. Çünkü birkaç kez çalıştırdığımız halde pili takıp çıkarınca tekrar kalibrasyon istiyordu.
 
Sakaryada Elektrik Elektronik mühendisliği öğrencisiyim bir dahaki buluşmaya sakaryada olursam ben de gelmeyi düşünüyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: kenan özendi
Kocaeli'de uçuşlara gidebilirsin. Sakarya'yı beklersen biraz zor. Çünkü 8 senedir ilk defa toplandık. O da genel anlamda Kocaeli ekibiyle beraberdi. Hendek taraflarına gidebilirsen bir arkadaş önerebilirim sana. Quadlar ile uğraşıyor. 1 senedir uçak uçuracak ama hala uçuracak. Tanışıp beraber uçuş yapabilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Şu forumun en sevdiğim yanı da bu güzel buluşmaları seyredip gıpta etmek keyiflenmek desem yalan olmaz. Bilmediğim bir çok şeyi öğrendiğim bir forum olmasının yanında bonus gibi geliyor sizlerin buluşmalarını uçuşlarını görüp daha çok şey öğrenmek. Şu üniversite sınavını bi atlatayım geri dönüşüm güzel olacak inşallah. Hepinize iyi uçuşlar dilerim @Ali Haydar GÖK abi , kırımsız uçuşlar dilerim!