[Satılık]: 100 cm Zagi Uçan Kanat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hüseyin EFECAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar,
Kendi imalatım olan kanatları satışa sunuyorum. Kanatlar 25 Denste Strafordan Isıl işlem uygulanarak imal edilmektedir.
Kanatlarla birlikte Yapım için gerekli proje gönderilmektedir. Kanatların uçuşları defalarca tarafımızdan test edilerek stabilitesi en üst seviyeye çıkarılmıştır.
Şiddetli Rüzgarda Yaptığımız kısa bir uçuş videosu ekliyorum. O gün okadar rüzgar vardıki koca günü 2 pil zagi uçurarak geçirdik, Helikopter uçurmak nasip olmadı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu zagide kullanılan Setup şu şekildedir;
Turnigy 2200 KV motor
Turnigy Trust 45A Esc
Turnigy TGY-90S servolar
Turnigy 2200 mah. 25-50C 3S lipo
7x4 pervane

[Satılık]: FORUMA ÖZEL 100 cm Zagi Uçan Kanat

Eline saglık Huseyin gayet başaralım bir calışma olmuş. Uçuş videolarını bekliyoruz merakla ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eline saglık Huseyin gayet başaralım bir calışma olmuş. Uçuş videolarını bekliyoruz merakla ;)

Teşekkürler abi, en kısa zamanda uçuş videolarını eklerim, birde yapım aşamaları ile ilgili bir video serisi hazırlacağım fakat bu aralar işlerim çok yoğun, o yüzden biraz ertelemek zorunda kaldım...

vay vay hoşgeldin hayırlı satışlar abi.:D :D

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
vay vay hoşgeldin hayırlı satışlar abi.:D :D

Hoşbulduk Erinç, Teşekkürler...

abi direk zaginin üstüne koyup kesim montajı yapacagımız bi şablon veriyomusun?bendeki sıkıntı cg yi ayarlayamamak.:)veriyosan sar bana :D yada ekipmanlarla fiyat verir misin?yada ekipmanlara göre montajlamış gibi yapıp delikleri fln açıp yollayabiliyor musun?

Ben daha önce bir zagi denemesi yapmıştım sonu husran olmuştu tabi o zamanlar deneyimim azdı şimdi tekrar denemek istiyorum bu uçaklar her türlü hava koşulunda uçarlar ve arabada fazla yer kaplamazlar ben 120cm olanından almak istiyorum ödemeyi nasıl yapıcaz? kargo işini nasıl ayarlıycaz?

ödemeyi sanal pazardan yapın her iki taraf hem haklarını korumuş olur hemde yurtiçi kargo ile anlaşmalı ucuz olur kargo. şubeden teslim almakta fiyatı düşürür :)

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
abi direk zaginin üstüne koyup kesim montajı yapacagımız bi şablon veriyomusun?bendeki sıkıntı cg yi ayarlayamamak.:)veriyosan sar bana :D yada ekipmanlarla fiyat verir misin?yada ekipmanlara göre montajlamış gibi yapıp delikleri fln açıp yollayabiliyor musun?

Şablon veriyorum erinç, CG'de sıkıntı yaşamazsın, şuanda elimde elektronil yok, sadece kanat olarak satış var

Ragıp SARI' Alıntı:
Ben daha önce bir zagi denemesi yapmıştım sonu husran olmuştu tabi o zamanlar deneyimim azdı şimdi tekrar denemek istiyorum bu uçaklar her türlü hava koşulunda uçarlar ve arabada fazla yer kaplamazlar ben 120cm olanından almak istiyorum ödemeyi nasıl yapıcaz? kargo işini nasıl ayarlıycaz?
Merhaba Ragıp, Bugün sanal pazar linklerini satış konusuna eklicem, sanal pazardan alırsınız kargoda indirimli olur.

Mesut AKIN' Alıntı:
ödemeyi sanal pazardan yapın her iki taraf hem haklarını korumuş olur hemde yurtiçi kargo ile anlaşmalı ucuz olur kargo. şubeden teslim almakta fiyatı düşürür :)

Haklısın Mesut bende öyle yapacağım zaten, en hesaplısı sanal pazar

abi yukarıda yazdıgın setup malzemelerini 120de mi 100 de mi kullanıyorsun.140a gitmez ama 2sinde de kullanılabilir sanırım.

Arkadaşlar Sanal pazar linki ve video güncellenmiştir.

Merhaba.Acaba bu kanatlar ile FPV denesem mi diyorum ne dersiniz?.Eğer olursa en az 150 ve üzeri olmalı diye düşünüyorum.Malum ekipman fazla ne tavsiye edersiniz? Telefon ile görüşsek daha iyi olur sanırım.Özelden numaramı verdim.Teşekkürler.

[Satılık]: 100 cm Zagi Uçan Kanat

Merhaba arkadaşlar, Malzeme kalitesini artırarak zagi satışlarına devam ediyorum, malzeme değiştiği için fiyat artmıştır arkadaşlar....
Kanatlarla birlikte yapım için birde proje gönderiyorum
:saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...