Saygılar

Saygılar

barış saklamaz' Alıntı:
...Mehmet ve Türker Bey in video çektikleri ortam eğer evleri ise bugün fazlasıyla ziyaret ettim o evi :lol:
Genelde videoları Mehmet Abi'nin evinde çekiyoruz. Aynı işyeri lojmanlarında kalmamız büyük avantaj oluyor, Mehmet Abi çayı demledim diyince ben kapıda beliriyorum hemen. :lol: Birgün inşallah yüzyüze de tanışıp sohbet etme şansı buluruz...

barış saklamaz' Alıntı:
Flybarın acemiler için önemli bir parça olduğunu öğrenmişken, flybarless bir V922 siparişi vermiş olmak sizce ilk modelimi havada tutmak için korkmamı gerktirir mi? bu da son sorum olsun :laugh:
V922 uçuşa hazır bir model, dolayısıyla FBL (fly barless) olması bir dezavantaj değil sizin için. Üstelik sağlamlığıyla da oldukça modelci dostu olduğunu düşünüyoruz. %p
Biz kit halinde gelen modellerde, bu işe yeni başlamış arkadaşlarımızın, özelliklede çevrelerinde yardım alabilecekleri tecrübeli bir modelci de yoksa FBL modelleri ayarlama ve uçurma konusunda sıkıntı yaşayabileceğini düşünüyoruz. Bir ikinci eksi durum ise görebildiğimiz kadarıyla FBL modellerin kırım sonrası maliyetlerinin daha yüksek olması. Bu sebeplerle böyle bir uyarımız var. Onun haricinde belli bir süre sonra bu eskilerin yanında birçok avantajı bulunan FBL sistemlere geçiş neredeyse kaçınılmaz zaten.

Simulatörle destekledikten sonra ben uçurmak yönünden de hiçbir problem yaşamayacağınızı düşünüyorum. :saygilar: