Selamlar Gebzeden :)

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Selamlar Ben Mesut AKIN , Gebzeden aranıza katılıyorum , bağzı dostlarla tanışıyoruz :) herkese keyifli forumlar diliyorum, uçakçıların ağrlıkta olduğunu tahmin ediyorum keza aranızda helikoptercilerde var :) isim vermek istemiyorum şimdi :lol: :lol:

Ynt: Selamlar Gebzeden :)

Merhaba ustad,

Oncelikle hos geldin sefa getirdin :thumbup: Hatirlayamayanlar olabilir. Mesut ustad, Clubrc forumumuzun kurucu uyelerindendir ve yukaridaki resimde yer almaktadir. Nerde tam olarak ben de bulamadim ama neyse :lol:

Dediğin gibi ustad forumumuzn ucakci ağırlıklı. Turker ve Yuceli ( ki bu aralar kendisi kayip) kapsam disi birakirsak, helici olmaya calisan ben dahil 2-3 arkadasimiz var :laugh:, ama sayiyi arttırmaya calisiyoruz :D

Merhaba Mesut Bey,

Hoşgeldiniz öncelikle. Evet Helici olarak biraz azınlıktayız forumda, ama çalışmalarımız Mehmet Bey'in de söylediği gibi bütün hızıyla devam ediyor. :lollol:
Önemli olan keyifli vakit geçirebilmek onuda tüm modelci arkadaşlarımız sayesinde sağlayabiliyoruz. :thumbup:

Sizi aramızda gördüğümüze sevindik. :saygilar:

Ynt: Ynt: Selamlar Gebzeden :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba ustad,

Oncelikle hos geldin sefa getirdin :thumbup: Hatirlayamayanlar olabilir. Mesut ustad, Clubrc forumumuzun kurucu uyelerindendir ve yukaridaki resimde yer almaktadir. Nerde tam olarak ben de bulamadim ama neyse :lol:

Dediğin gibi ustad forumumuzn ucakci ağırlıklı. Turker ve Yuceli ( ki bu aralar kendisi kayip) kapsam disi birakirsak, helici olmaya calisan ben dahil 2-3 arkadasimiz var :laugh:, ama sayiyi arttırmaya calisiyoruz :D

Mehmet abi hoşbulduk :) yukarıdaki fotoyu sanırım ben çektiğim için yokum orda :D 2 3 kişi fotoğraf çekiyordu bende o sırada fotoğraf çekiyordum :D heli konusunda yardımcı olabilirim sayının artması konusunda abi :thumbup: :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Merhaba Mesut Bey,

Hoşgeldiniz öncelikle. Evet Helici olarak biraz azınlıktayız forumda, ama çalışmalarımız Mehmet Bey'in de söylediği gibi bütün hızıyla devam ediyor. :lollol:
Önemli olan keyifli vakit geçirebilmek onuda tüm modelci arkadaşlarımız sayesinde sağlayabiliyoruz. :thumbup:

Sizi aramızda gördüğümüze sevindik. :saygilar:

Türker abi selam , aslında bende eski uçakçıyım :D son 2 yıldır helikopterlere ağırlık versemde elimde herzaman en az 2 adet uçak olmuştur :) son olarak 2 yıl kadar önce kırdığım bir Great Planes Spitfire .25 GP MK8 uçağım vardı ve kırık yatıyordu 2 yıldır :) eşim öğretmen ve okulların 15 tatile girmesi sebebiyle annesine gitiler kızımla bende fırsattan istifade uçağı tamir ettim :D forumda bu konuyuda paylaşırım :)

bu arada bi helici gurubu listesi oluşturun bence :D benide oraya ekleyin :)

Ynt: Ynt: Ynt: Selamlar Gebzeden :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker abi selam , aslında bende eski uçakçıyım :D son 2 yıldır helikopterlere ağırlık versemde elimde herzaman en az 2 adet uçak olmuştur :) son olarak 2 yıl kadar önce kırdığım bir Great Planes Spitfire .25 GP MK8 uçağım vardı ve kırık yatıyordu 2 yıldır :) eşim öğretmen ve okulların 15 tatile girmesi sebebiyle annesine gitiler kızımla bende fırsattan istifade uçağı tamir ettim :D forumda bu konuyuda paylaşırım :)

bu arada bi helici gurubu listesi oluşturun bence :D benide oraya ekleyin :)
Tatiller biz hobiciler için iyi bir fırsat oluyor, iyi değerlendirmek lazım :D Son çalışmanı ClubRC gördüm, gerçekten gayet başarılı. Burada da paylaşırsan çok makbule geçer :thumbup:

Liste olayına gelince, şayet yaparsak listenin başındasın üstad, ama henüz şu an için erken. Zaten bir elin 5 parmağını henüz geçemedik :lollol:

Bu arada şimdi hatırladım. Son buluşmada sen yoktun üstad :( Hatırlarsan gelen kişilerle ilgili olarak seni tlf arayıp rahatsız etmiştim :laugh: Zannedersem Bursa ya da İzmir gibi bir yerde, şehirdışındaydın :rolleyes:

Bu arada şu konu ilgili çekebilir.

Mehmet abi belki listeyi görüp az kişiler diye destek çıkmak isteynler olabilir heliye geçiş yapabilirler :thumbup:

telefonla yaptığımız görüşme esnasında bursadaydım abi evet :) ama konuyu tam hatırlayamadım :(

Konuyada az önce baktım müthiş iş çıkarılmış, benimde niyetim var ama apartman katında dağirede oturunca ve böyle kendi dükkanın yada atölyen olmayınca ancak benim gibi Deprondan yada ufak ölçekli balsa uçaklar yapabiliyor insan :) daha önce birçok uçak yaptım ancak hepsi ufak ölçekli idi doğal oalrak :) onlarıda paylaşırım abi :)

Ynt: Ynt: Selamlar Gebzeden :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi belki listeyi görüp az kişiler diye destek çıkmak isteynler olabilir heliye geçiş yapabilirler :thumbup:

telefonla yaptığımız görüşme esnasında bursadaydım abi evet :) ama konuyu tam hatırlayamadım :(

Konuyada az önce baktım müthiş iş çıkarılmış, benimde niyetim var ama apartman katında dağirede oturunca ve böyle kendi dükkanın yada atölyen olmayınca ancak benim gibi Deprondan yada ufak ölçekli balsa uçaklar yapabiliyor insan :) daha önce birçok uçak yaptım ancak hepsi ufak ölçekli idi doğal oalrak :) onlarıda paylaşırım abi :)
Katılımcı yemek sayısının netleştirme konusunu görüşmüştük :laugh:

Kesinlikle haklısın üstad. Mert Arslan abimizin elinden iş gelen ve bu konuda gerekli altyapıya sahip ender insanlardan ve hakkını da veriyor doğrusu %p

hoş geldin ben daha yeniyim siz zaten tanışıyormuşsunuz
:d:D

Aramıza hoşgeldiniz, bende model uçaklarla ilgileniyorum, yakın zamanda tanışmak dileğiyle.

hakan' Alıntı:
hoş geldin ben daha yeniyim siz zaten tanışıyormuşsunuz
:d:D

Teşekkür ederim sizde hoşgeldiniz o halde :)

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Aramıza hoşgeldiniz, bende model uçaklarla ilgileniyorum, yakın zamanda tanışmak dileğiyle.

Teşekkürler Yavuz bey :) OMUK buluşmalarında tanışırız inşallah :)

fatih köle' Alıntı:
Hoş Geldiniz Sefalar Getirdiniz.

Teşekkür ederim Fatih bey :)

Mesut usta , aramıza gelip burada paylaşımda bulunmandan büyük bir mutluluk ve onur duyduk. :saygilar:
:thumbup: