Sessizlik Bitti. BLADE modelleri geliyor….

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

adnan_kaptan

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar model konusunda sessizliğimi bozmaya karar verdim ,scale blade 230s,blade 230s bnf ve blade mcp*bl2 w ile yine buralardayım , scale 230s ışıklandırma
üzerine çalışıyorum ,bitince aşama aşama paylaşacağım ,diğer iki modelde gelince onlarda yoldalar sanırım hafta içinde gelirler onlarıda sizlerle paylaşacağım ,micro model
tercihimi blade modelleri üzerine yoğunlaştırdım,hem konuya hakimlik ,hem spectrum kumanda ve alıcı uyumu olunca ,birazda elimde yedek parça stoğum olması ,zaten
Apache blade elimde var ,böyle olunca blade ailesi genişliyor ,herkese saygı ve selamlarımla .. :RCKolik:

adnan_kaptan

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Günün uçuş filosu ,microlar sırada , içlerinde en keyiflisi mcpxbl2 ben böyle dengeli uçan alet görmedim çok keyifli :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Timur Cakir

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli

Benim BLADE mcpX BL2 hic ucmuyor, Gas verdimmi hemen dönüyor, ve takla atiyor, hem yesil modda hemde mavi modda, cok hassas, Gas a dokundummu hemen dönmeye basliyor. Ne olabilir sizce ARKADASLAR ?
Kullanilmis almisdim bütün parcalari nerdeyse degistirdim, Bende Artik yavas yavas ümidimi birakiyorum. Dünyanin parasina, patladi. Ah bi su hatayi bulabilsem.

adnan_kaptan

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar ,model etrafında mı dönüyor ? eğer öyleyse kuyruk tutmuyor olabilir bu durumda ,kuyruk motoru ile ilgili olabilir yok
değilse,o zaman geriye ünite ve kart kalıyor , onları kontrol ettinizmi ?

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Benim BLADE mcpX BL2 hic ucmuyor, Gas verdimmi hemen dönüyor, ve takla atiyor, hem yesil modda hemde mavi modda, cok hassas, Gas a dokundummu hemen dönmeye basliyor. Ne olabilir sizce ARKADASLAR ?
Kumanda olarak ne kullanıyorsunuz ? Kumanda ayarlarını neye göre yaptınız ?