Sessizlik Bitti. BLADE modelleri geliyor….

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar model konusunda sessizliğimi bozmaya karar verdim ,scale blade 230s,blade 230s bnf ve blade mcp*bl2 w ile yine buralardayım , scale 230s ışıklandırma
üzerine çalışıyorum ,bitince aşama aşama paylaşacağım ,diğer iki modelde gelince onlarda yoldalar sanırım hafta içinde gelirler onlarıda sizlerle paylaşacağım ,micro model
tercihimi blade modelleri üzerine yoğunlaştırdım,hem konuya hakimlik ,hem spectrum kumanda ve alıcı uyumu olunca ,birazda elimde yedek parça stoğum olması ,zaten
Apache blade elimde var ,böyle olunca blade ailesi genişliyor ,herkese saygı ve selamlarımla .. :RCKolik:

Günün uçuş filosu ,microlar sırada , içlerinde en keyiflisi mcpxbl2 ben böyle dengeli uçan alet görmedim çok keyifli :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adnan abi modellerin maşallah var, bl2 nin uçuş videosunu merakla bekliyoruz..

• Beğen
Tepkiler: adnan_kaptan
:saygilar:Merhaba arkadaşlar ,blade 230 scale tamamlandı .İlk uçuşunu orjinal turuncu paller ile yaptım pallerin balansı
hiç hoşuma gitmedi ,zeal pallerle çok daha güzeldi ,oldukça görseli güzel denge güzel, videolarıda çektiğimizde
paylaşacağım ,şimdilik resimleri paylaşıyorum.herkese iyi günler diliyorum. :RCKolik:

Merhabalar ,yok Mehmet bey normal haliylede uçtum aynı ,hatta sıfır olanda aynı az buz değil bayağı balans var ,
horizon hobby de bildirdim .:saygilar:

Merhaba arkadaşlar ,dün bir sürpriz yaşadım amain hobiesten blade 230 bnf almıştım fakat bir türlü gelmemişti,siteyle görüşmemde helini kargodan kaybolmuş göründüğünü söylediklerinden bende daha sonra horizon hobby den almıştım,
dün birde baktımki kayboldu denilen heli gelmezmi ?
şaşırdım kaldı 2 adet 230s blademiz oldu.üzerlerindeki konnektörlerin aşırı ısındığını gözlemleyince onlara tx 30 taktım içim rahat oldu , resimlerini paylaşıyorum sürpriz helinin, hepinize selamlar . :saygilar::saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın