Simulatör Dersleri - RC Helikopter Aileron & Elevator TicToc

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bu dersimizde model helikopterimizle Aileron & Elevator TicToc manevralarıyla ilgili çalışmalar üzerinde duracağız.

You must be registered for see images attach
1-Aileron TicToc

2-Tail Down Elevator TicToc

3-Nose Down Elevator TicToc

Faydalı olması dileğiyle...

1 - Aileron TicToc

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

1 - Aileron TicToc Tüyolar:

2 - Tail Down Elevator TicToc

2 - Tail Down Elevator TicToc Tüyolar:

3 - Nose Down Elevator TicToc

3 - Nose Down Elevator TicToc Tüyolar:

Ynt: Simulatör Dersleri - RC Helikopter Aileron & Elevator TicToc

Eline sağlık Türker'im :bravo: :bravo: Bu sene nasip olur ise bunu önce simde çalışıp daha sonra modelimde denemek istiyorum :D

Vallahi helal olsun dünyanın hiçbiryerinde böyle açıklamalı bir simülasyon dersi daha olamaz. tebrikler Türker bey

Ynt: Ynt: Simulatör Dersleri - RC Helikopter Aileron & Elevator TicToc

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Vallahi helal olsun dünyanın hiçbiryerinde böyle açıklamalı bir simülasyon dersi daha olamaz. tebrikler Türker bey
Ne demek Yavuz Bey yeterki sizin gibi potansiyel heliciler faydalansın, biz başka birşey istemeyiz. :laugh:

Yavuz beye katılıyorum. Çok faydalı ve güzel hazırlanmış dersler. Teşekkürler.

Bu simülatör derslerini para versek bulamayız arkadaşlar, bu manada fedakarlığı için Türker kardeşime çok teşekkür ediyorum.Rc modelcilikte ilerlemek isteyen birinin, sadece forumda değil , kendi arşivinde de bulundurması gereken çok kıymetli ve emek verilmiş çalışmalar bunlar.Türker kardeşimize söyleyebilecek hiçbir kelime bulamıyorum, sadece şapka çıkarıyorum.o kadar yani.. :saygilar:

Ben teşekkür ederim arkadaşlar, eksik olmayın. Keşke daha fazlası gelse elimizden de yapabilsek. :saygilar:

Konuyu biraz hortlatmış olacağım ama bu emek birkez daha teşekkürü hakediyor bence. @Türker Akgün ün zamanında çektiği bu eğitim videolari çok eğitici buluyorum. Hareketler görünmesi gereken gibi değil, hep nasıl yapılacağı yönünde, çok daha geniş mesafelerde ve yavaş hareketlerle hazırlanmış. Bu da kendi calışmalarımda hem özgüveni veriyor hem de yapamıyorum diye moral bozmayı engelliyor. Tekrardan tesekkurler ?

Konuyu biraz hortlatmış olacağım ama bu emek birkez daha teşekkürü hakediyor bence. @Türker Akgün ün zamanında çektiği bu eğitim videolari çok eğitici buluyorum.
Böyle zamanında çok emek verilen konuların hortlamış olması güzel oluyor :heartxf: Vay be diyoruz zamanında ne emekler verilmiş :thumbup: