Sipariş Aşamasındayım

alibey

Yeni Uye
Selamlar öncelikle,

Sitedeki videolar ve kullanıcı yorumlarından yola çıkarak bir V922 sipariş vermeye karar verdim :yuppi: Yanında da yedek parçalarından oluşan küçük bir set vardı onu ekledim. Ekran görüntüsünü de çektim ekte görebilirsiniz. Daha sonra bekleyip uğraşmamak adına, bu sette eksik olan ve gerekebileceğini düşündüğünüz bir parça var mıdır ? Yoksa 977 mi almalıyım bu konuda da kafam karışık. Destek olan herkese teşekkürler =)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sipariş Aşamasındayım

tabiki v977 derim ben

Sipariş Aşamasındayım

Bence paket gayet yerinde Ali Bey. Sadece 1 adet daha extra kuyruk borusu ilave etmenizi öneririm.

İlerleyen günlerde ihtiyaç duyacağınız yedek parça ile ilgili görüşmelerimizi şu konuda paylaşmıştık. Bir ara göz atarsınız :)

Sipariş Aşamasındayım

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence paket gayet yerinde Ali Bey. Sadece 1 adet daha extra kuyruk borusu ilave etmenizi öneririm.

İlerleyen günlerde ihtiyaç duyacağınız yedek parça ile ilgili görüşmelerimizi şu konuda paylaşmıştık. Bir ara göz atarsınız :)

Konuyu inceledim teşekkür ederim =) Peki 977 konusunda ne dersiniz ?? Acele mi etmiş olurum ??

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey' Alıntı:
Konuyu inceledim teşekkür ederim =) Peki 977 konusunda ne dersiniz ?? Acele mi etmiş olurum ??
977 guzel özellikleri var ama henüz aramızda kullanan olmadıgı ıcın yeni başlayanlar ıcın dayanıklılık konusunda nasıldır emin değiliz :(

Ekonomik durum müsait ise aslında alıp deneyin, sonucu bizlerle paylasabilirsiniz :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey, siparişi onaylamadıysanız eğer; bence hazır sipariş geçmişken birde lipo çantası sipariş edin. Malum güvenlik önemlidir. Hem şimdi hemde sonra ki modelcilik hayatınızda kullanabileceğiniz bir şey bu.

Sipariş Aşamasındayım

977 guzel özellikleri var ama henüz aramızda kullanan olmadıgı ıcın yeni başlayanlar ıcın dayanıklılık konusunda nasıldır emin değiliz :(

Ekonomik durum müsait ise aslında alıp deneyin, sonucu bizlerle paylasabilirsiniz :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

O zaman 977'yi alıp sağlamlığını test etmiş oluruz düşüre düşüre =) Ama son bir problemim daha var, 977 ile ilgili yedek parça konusunda yardımcı olur musunuz ? İçinden ne çıkacağını bilmiyorum ekstra ne alayım ?

Sipariş Aşamasındayım

Bulut' Alıntı:
Ali Bey, siparişi onaylamadıysanız eğer; bence hazır sipariş geçmişken birde lipo çantası sipariş edin. Malum güvenlik önemlidir. Hem şimdi hemde sonra ki modelcilik hayatınızda kullanabileceğiniz bir şey bu.

Henüz siparişi tamamlamadım, çantayı da ekledim listeye .. Çok teşekkür ederim ilginize..

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey' Alıntı:
Henüz siparişi tamamlamadım, çantayı da ekledim listeye .. Çok teşekkür ederim ilginize..
Ali Bey bu durumda heliyi 1 sipariş, diğer geri kalanları 2.sipariş olarak ayırın ki, gümrük derdi çıkmasın ;) Yani ayrı ayrı ödeme yapın. Mesela bugün heliyi sipariş edin. Yarında diğer partiyi :)

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey bu durumda heliyi 1 sipariş, diğer geri kalanları 2.sipariş olarak ayırın ki, gümrük derdi çıkmasın ;) Yani ayrı ayrı ödeme yapın. Mesela bugün heliyi sipariş edin. Yarında diğer partiyi :)

Tam ödeme yapıyorum iyi ki söylediniz.. Sadece heli yi sipariş ettim. Yarın da yedek parçaları sipariş ederim o zaman. Size ve yardımcı olan diğer üyelere tekrar çok teşekkür ederim =) Bakalım gelince uçurabilecek miyiz :yuppi:

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey' Alıntı:
Tam ödeme yapıyorum iyi ki söylediniz.. Sadece heli yi sipariş ettim. Yarın da yedek parçaları sipariş ederim o zaman. Size ve yardımcı olan diğer üyelere tekrar çok teşekkür ederim =) Bakalım gelince uçurabilecek miyiz :yuppi:

Ali Bey,

Bende bu işte yeniyim. Daha doğru düzgün uçuş bile yapamadım. Ama bu işin olmazsa olmazı simülatördür. Bence siz siz olun simülatörsüz 6 kanallı heli uçurmayın. Zaten uçurmadan öncede bir sürü incelmeniz gereken konu var -uçuş öncesi hazırlıklar ve modeli tanıma gibi- tabi bu benim fikrim. Bunlarsız başlayanlar yok değildir.

Simülatörle ilgili fikir edinmek için buradan başlayabilirsiniz.

Sipariş Aşamasındayım

biraz sim den sonra şöyle yeşilliği bol bi alan bulun yumuşak düşüşler için...rüzgarsız bi havada bol bol hover çalışın hem heliyi tanırsınız hep kumandayı bu süre içerisinde.
v922 çok ayar isteyen bi model değil.kuyruğun üzerine düşmemeye çalışın ayrıca...

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey' Alıntı:
O zaman 977'yi alıp sağlamlığını test etmiş oluruz düşüre düşüre =) Ama son bir problemim daha var, 977 ile ilgili yedek parça konusunda yardımcı olur musunuz ? İçinden ne çıkacağını bilmiyorum ekstra ne alayım ?

ali bey yedek parça olarak,şu linkleride kontrol edebilirsin.

aklına yatanları veya bunlarıda alabilirsin.yada aynı yedek parçaların tek parça olanlarınıda sipariş edebilirsin veya daha başka ürünleride sipariş listesine ekleyebilirsin.tamamen bütçe ve tercih meselesidir.

v922 mi,v977 mi dersen,bence v977 almak daha mantıklı ve aralarında fazla bir miktar fiyat farkı yoktur.ve daha hızlı ve seri olduğuna inanıyorum.v922 almasaydım,bende v977 alırdım hiç düşünmeden.

Sipariş Aşamasındayım

Ahmet IŞIK' Alıntı:
ali bey yedek parça olarak,şu linkleride kontrol edebilirsin.

aklına yatanları veya bunlarıda alabilirsin.yada aynı yedek parçaların tek parça olanlarınıda sipariş edebilirsin veya daha başka ürünleride sipariş listesine ekleyebilirsin.tamamen bütçe ve tercih meselesidir.

v922 mi,v977 mi dersen,bence v977 almak daha mantıklı ve aralarında fazla bir miktar fiyat farkı yoktur.ve daha hızlı ve seri olduğuna inanıyorum.v922 almasaydım,bende v977 alırdım hiç düşünmeden.

Ahmet Bey aynen yolladığınız linkteki ürünleri almayı düşünüyordum ben de bir tek pil konusunda emin olamamıştım. Ama bir sorun var ilk linkteki ürün var ya toplu parçaların olduğu, o ürün bir türlü sepete eklenmiyor, alamıyorum. Teşekkür ederim önerilerinize :)

Sipariş Aşamasındayım

Ali Bey,

Size sipariş işindeki en önemli şeyi söylemeyi unutmuşum. Sipariş geçerken ürünün stok durumunu kontrol edin. Eğer stokta yoksa, siparişinize istinaden olan tüm ürünleri o ürün gelene kadar bekletiyorlar !

Benim başıma geldi 1$ lık ürün için 1 hafta bekledim. Zar zor derdimi anlatıp siparişimdeki o 1$ lık ürünü iptal ettirip öyle yollattım. Aman diyeyim !!!