Sıvı Elektrik Bandı

Ynt: Sıvı Elektrik Bandı

Arkadaslar soyle bir sey buldum. Bir denemekte fayda var.

[/URL]

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sıvı Elektrik Bandı

Geçen gün yukarıdaki ürünü cep telefonumdan yazdığım için görseller olmadan yayınlamıştım. Uygulama videoları aşağıdadır.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sıvı Elektrik Bandı

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Geçen gün yukarıdaki ürünü cep telefonumdan yazdığım için görseller olmadan yayınlamıştım. Uygulama videoları aşağıdadır.
Özellikle nemli ve rutubetli yerlerdeki uygulamalar için oldukça faydalı bir çözüm :) Teşekkürler Nesimi Bey %p

Sıvı Elektrik Bandı

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Bu ürünlerin etki süresi nedir acaba ? Yanı uyguladık suya bile sokup çıkarabiliyoruz o an, peki bir ay sonrada aynı şekilde koruyor mu ?

Sıvı Elektrik Bandı

Herşey iyi güzel de , o elektrik prizi nasıl oluyor suda kısa devre yapmadan çalışıyor onu anlamadım.Matkapla ampül bile havada kaldı onu görünce .. :laugh:

Sıvı Elektrik Bandı

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Herşey iyi güzel de , o elektrik prizi nasıl oluyor suda kısa devre yapmadan çalışıyor onu anlamadım.Matkapla ampül bile havada kaldı onu görünce .. :laugh:
Bende bi anlasam, saf su falan mı kullanıyor bu adamlar diye şüpheleniyorum, gerçi videoların birtanesinde suya tuzda katıyordu tabi kattığı tuzsa. :lollol: :lollol:

Sıvı Elektrik Bandı

Star brite yada benzer sıvı elektrik bandı alabileceğim yer bilen var mı? Linklerdeki ürünler bitmiş yada kalkmış. Bir iki yere sordum stokta yok dediler.
Güvenilir yurtdışı site vs de olabilir. Bulan alan olursa haberdar etsin lütfen.