Siyah Rotoru Silvera çevirme (Resimli)

Mesut AKIN' Alıntı:
dot3 lemi çıkarıcan dot4 lemi :D olm onlar aluminyuma zarar veriyor bak demedi deme kararıyor aluminyum :D

ciladan hiçbişley anlamadım foto ufak ve karanlık , bu arada benim için bi vidyo çekmişsin çokmu :D :thumbup: :bravo: :lollol: :lol:

Video sana feda olsun kardeşim :D benim bahsettiğim yöntem evdeki imkanlarla zaten yapılamaz, mesela ben boyasını hiç ellemeden direk polisaja sokuyorum, boyasını hemen alıyor, krom kutu harfleri parlattığımız polisaj motorundan bahsediyorum, senin yöntem herkesin rahatlıkla yapabileceği bir yöntem, boya sökücü ve polisaj motoru heran herkesin bulabileceği şeyler değil, senin yöntem daha ideal, ben sadece alternatif gösterdim, alüminyum okadar harika bir metalki en az krom kadar güzel parlıyor, mesela senin çalışmada zımpara olan ve olmayan yer arasındaki parlaklık çok bariz belli

Delikopter' Alıntı:
Video sana feda olsun kardeşim :D benim bahsettiğim yöntem evdeki imkanlarla zaten yapılamaz, mesela ben boyasını hiç ellemeden direk polisaja sokuyorum, boyasını hemen alıyor, krom kutu harfleri parlattığımız polisaj motorundan bahsediyorum, senin yöntem herkesin rahatlıkla yapabileceği bir yöntem, boya sökücü ve polisaj motoru heran herkesin bulabileceği şeyler değil, senin yöntem daha ideal, ben sadece alternatif gösterdim, alüminyum okadar harika bir metalki en az krom kadar güzel parlıyor, mesela senin çalışmada zımpara olan ve olmayan yer arasındaki parlaklık çok bariz belli

sana benim Align 600Fl silver rotoru yolliyimda parlat hüzeyin :D :bravo: yap bi kıyak ozaman :D

Mesut AKIN' Alıntı:
sana benim Align 600Fl silver rotoru yolliyimda parlat hüzeyin :D :bravo: yap bi kıyak ozaman :D

Ayıp etti lafı bile olmaz, hemen gönder... ama sonra diğer rotorları beğenmezsin hepsini toptan gönder :D

Ynt: Siyah Rotoru Silvera çevirme (Resimli)

Hüseyin rotorda Align yazılarıda polisajda uçup gitmesin :D :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Gitsinnn :D odamı dert? Lazerde yeniden markalarım hacı :laugh:

Valla yaparım diyosan yollarım hacı ne dimek :D

Delikopter' Alıntı:
Gitsinnn :D odamı dert? Lazerde yeniden markalarım hacı :laugh:
Her probleme mutlaka bir çözümümüz var diyorsun yani hüseyin :thumbup:

Ahmet Turan YENER' Alıntı:
Abi fotoğraf makinesinin marka modeli ne :)

ilk sayfayi okursan yaziyor orda gorursun :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Abi yeni farkettim.

Abi bu fotoğrafları helinin üretici firmaya yollasanız sırf fotoğraflarını çekesiniz diye size bi karma set yollarlar her sınıftan. Ne güzel olmuş bu fotoğraflar, çalışmada öyle, yol gösterici olmuş, ellerinize sağlık

Cihan iktifatin icin tesekkur ederim ama bunlar adama gunahini vermez ya :D eskiden arabaciyken yani , bana 2 3 firma arabalarini yollardi inceleme ve tanitim-icin :) arabalari biraktik tabi :) kurt kocadi yani :p

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Abi profil resmi yapmaya izin veriyormusun? :)