Skywalker Falcon EPO 1340mm

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Selçuk arkadaşımızın eski eşyaları arasından çıkmış :D çöpe gidecekken hayata döndürülmüş bir modeldir :D SM arkadaşımıza modeli hediye ettiği için teşekkür ederim.

Modelin önce eski stickerlarını söktüm, kırımı vs birşeyi yoktu elektroniği yerleştirdim ayarlarını yaptım ve biraz görsellik için kapladım :)

kanat uçlarındaki kayıp parçaları kendim dosya klasöründen kesip sıcak silikonla yapıştırdım orjinal gibi oldular :D

Kullanılan elektronik :

Turnigy Plush 30A ESC
Corona MG DS919 servo
Turnigy 1400KV motor
10x5 APC style pervane

Kanat Genişliği : 1340mm

Orjinali :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Skywalker Falcon

Üstad model küllerinden yeniden doğmuş resmen. :bravo:
Keyifli uçuşlar, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Skywalker Falcon

Üstad eline sağlık %p Gayet güzel toplamışsın. Gerçi Selcuk neden bu modeli uçurmadı onu da anlamadım :rolleyes:

Ama yapabileceği en iyi şeyi yapmış, modeli olabilecek en güvenilir ellere teslim etmiş. ;) Bir ara her şeyde olduğu gibi ben de Hobbyking buna benzer bir şey almayı düşünmüştüm :laugh: Sonra CICOS 120 alınca Türkiye'den vazgeçtim

Skywalker Falcon

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad model küllerinden yeniden doğmuş resmen. :bravo:
Keyifli uçuşlar, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

inşallah bu hafta sonu uçuşunuda test edicez :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Üstad eline sağlık %p Gayet güzel toplamışsın. Gerçi Selcuk neden bu modeli uçurmadı onu da anlamadım :rolleyes:

Ama yapabileceği en iyi şeyi yapmış, modeli olabilecek en güvenilir ellere teslim etmiş. ;) Bir ara her şeyde olduğu gibi ben de Hobbyking buna benzer bir şey almayı düşünmüştüm :laugh: Sonra CICOS 120 alınca Türkiye'den vazgeçtim

mehmet abi amman abicim şu günlerde hassas olan bi dönemde TC nin heryerden kaldırılması gibi bir konu varken senin noktalama işareti yüzünden mesajın ffarklı yerlere çekilebilir ;D

şaka bir yana teşekkür ederim abi :) neden uçurmadığına gel,ince adamda uçakçı ruhu yok adam helici :D benim gibi arabadan uçağa ordanda heliye geçmemişki :D direk helici olarak başlamış bu işe :) eee doğal olarak uçakçı ruhu yok adamda :D uçaklara model gözüyle bakmıyor adam :D

Skywalker Falcon

Mesut AKIN' Alıntı:
mehmet abi amman abicim şu günlerde hassas olan bi dönemde TC nin heryerden kaldırılması gibi bir konu varken senin noktalama işareti yüzünden mesajın ffarklı yerlere çekilebilir ;D

şaka bir yana teşekkür ederim abi :) neden uçurmadığına gel,ince adamda uçakçı ruhu yok adam helici :D benim gibi arabadan uçağa ordanda heliye geçmemişki :D direk helici olarak başlamış bu işe :) eee doğal olarak uçakçı ruhu yok adamda :D uçaklara model gözüyle bakmıyor adam :D
Valla doğru söylüyorsun :laugh: Arada virgülü unutmuşum :D

Hııım, Selcuk kardeşin durumu demek ki tam olarak bu :rolleyes: Neyse saygı duymak lazım o zaman ;D

Uçabilecek işken niye çöpe gitsin, modelin hiçbir şeyi yok. Eline sağlık Mesut. Galiba kanopisi yok, yerine bir şey koyacakmısın, yoksa açık mı kalacak?

Omer Erkan' Alıntı:
Uçabilecek işken niye çöpe gitsin, modelin hiçbir şeyi yok. Eline sağlık Mesut. Galiba kanopisi yok, yerine bir şey koyacakmısın, yoksa açık mı kalacak?

Ömer abi teşekkür ederim, arkadaş uçakçı değilki :D o FPV için almıştı bunu ama sonra multilere geçti bundaki donanımıda sökmüş ve bi kenara atmış modeli oda bana kısmet oldu :D bu akşam kanopi için pempe dış cephe yalıtım malzemesinden bişeyler yapmayı planlıyorum , ama şişe bulabilirsem ısıtıp şekil vererk canopyi kendim yapmayıda istiyorum :)

gerçekten çok güzel abi diğer zagi kanatlarımı,ortaya bir gövde yaparak bu şekilde yapacağım bende atarım fotoğrafları :saygilar: