Sohbet Odası

Sohbet Odası

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hala kesintinin sebebi belli olmadi degil mi arkadaslar :rolleyes: ???

Abi hep bu kedilerin suçu, yine bir bahane bulurlar mesela kelebek etkisi yaz gelince bir tane kelebek çıkmış sonra bakmış soğuk ölmüş, ölüp yere düşünce yaprak kıpırdamış, sonra yaprağın altına giren rüzgar la havalanan yaprak bir elektrik telinden aldığı pozitif yükü negatif elektrik teline aktarmış, kısa devre edince teiaş genel müdürlüğündeki merkezi bilgisayarda (sallıyorum öyle bir pc varmı yokmu) dalğalanma olmuş ondan sonra ne olduysa kendi kendine her tarafı kapatmaya başlamış. kapattıktan sonra açmaya uzun süre izin vermemiş teknisyenlerimiz çalışmalarına devam ediyor. :lollol: :lollol:

Hepsi bir yana çalıştığım termik santralde elektriği üretip elektriğe öylece bakmak çok koydu, santrale 500 metre de idari binada elektrik yoktu. durum içler acısı.

En son bilgi kelebek etkisi değil domino etkisi imiş bir yerde özel bir santral off olunca onun yükü bir diğerine binmiş o yükü kaldıramayan santral bayrakları dikmiş sonra bir diğeri derken Türkiye elektrik şebekesi pert durum bu

Sohbet Odası

Bizim burada baz istasyonları bile çalışmıyordu. Uzun süre gelmiyecek söylentileri üzerine şarjı biten telefonumu lipo ile şarj ettim. Arabada çakmak soketine bağladığım usb şarj cihazını 3s lipoya bağladım. 4v iken 3.7v ye gelinceye kadar telefonum %48 şarj oldu

Sohbet Odası

Sabah 10.30 da gitti Burdur'un elektriği , akşam 19,30 da geldi... :( , canım çok sıkıldı , nete giremediğim için değil , metrobüste , tünellerde, asansörlerde kalan insanları düşündüm.Elektrik , ne kadar önemli birşeymiş değil mi ...

Sohbet Odası

Bizim mahalledeki çocuklar internet/tablet/telefon başında pineklemekten bisiklete binmeyi unuttu, elalemin bebesi uçuyo :halay:

Biz burada sim programını, kumandayı konuşuyoruz (yani siz konuşuyorsunuz, biz bir şeyler kapmaya çalışıyoruz daha doğrusu) ama bir yerlerde bu konuları muhatabıyla söz konusu bile etmeyecek çocuklar da var ;D Bu konu da çıktı mı yine ekonomiye,maddiyata,refah seviyesine? :rolleyes: ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sohbet Odası

Elektrik yine gitti!!! Sanırım kronikleşecek. :( Forumda ardı ardına jeneratör alan arkadaşlar biryerlerden duyum aldı sanırım. :lol: :lol:

Sohbet Odası

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Elektrik yine gitti!!! Sabırım kronikleşecek. :( Forumda ardı ardına jeneratör alan arkadaşlar biryerlerden duyum aldı sanırım. :lol: :lol:
Abi fazla belli etmeyelim istersen :laugh: :laugh: ;D

Sohbet Odası

Forumda Diş hekimi var mı? Meslek hakkında birkaç soru sormam gerekiyor.

Sohbet Odası

ahmet kürşat yönder' Alıntı:
2,70 oldu. Çok can sıkıcı bir durum daha yükselmesi de muhtemel.
Elimizdeki modellerin kıymetini iyi bilmek gerekiyor. En azından yeni kur değerlerini kanıtsayıncaya kadar..

Sohbet Odası

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Elimizdeki modellerin kıymetini iyi bilmek gerekiyor. En azından yeni kur değerlerini kanıtsayıncaya kadar..
Mehmet abi hayırlısıyla kazanırsam, yazın baştan aşağı model dizeceğim. 3500$ civarı bir para hesaplamıştım 7bin lira yapıyordu. Şimdi 9500 lira... Doların düşmesi artık bir hayal gibi, yapacak bişey yok :( keşke düşse...

Sohbet Odası

Arkadaşlar muhtemelen 3 TL'yi görecek. Ben de ilk etapta 5 adet dys motor, esc vb. ürünler alacaktım. (muhtemelen yine de alacağım). Ancak oğlumla 2 adet DJİ İnspire alma hayalimiz gerçekten de hayal oldu. :'(