Sohbet Odası

Sohbet Odası

merhabalar rckolik.nasilsiniz?uzun suredir heliyle mesgul digildim.yola devam derken icime bir korku girmish eskisi gibi ucuramam diye.ne tavsiye ede bilirsiniz?

Sohbet Odası

subhi taghiyev' Alıntı:
merhabalar rckolik.nasilsiniz?uzun suredir heliyle mesgul digildim.yola devam derken icime bir korku girmish eskisi gibi ucuramam diye.ne tavsiye ede bilirsiniz?
Subhi bey demek yaşıyorsunuz :D Güzel haber :)

Bolca simulator çalışın ve yavaş yavaş ilk zamanlardaki hover çalışmalarını tekrar edin %p

Sohbet Odası

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Subhi bey demek yaşıyorsunuz :D Güzel haber :)

Bolca simulator çalışın ve yavaş yavaş ilk zamanlardaki hover çalışmalarını tekrar edin %p
:lollol: evet hocam iyilikdir.bakalim nolucak.

Sohbet Odası

9 Yaşındaki bebeler gibi camın önünde yağmurun dinmesini bekliyorum :'(

Sohbet Odası

Bu soruyu forumun neresine konu açıpda sorsam diye araştırdım. Ama tam net bir veri elde edemedim. Buradan sorarsam kimse bişey demez diye düşündüm ve soruyu buraya sormaya karar verdim. Forumunuz da vakit buldukça dolaşıyorum ve yeni başlayan başlıklı birçok konuyu okuyup inceledim. Ama bu sorunun cevabını bulamadım. Ben aslında bir motosiklet sürücüsüyüm. Birçok çevremde tanıdığım motosikletçi arkadaşlarım var ve bunlarla da forumlar sayesinde tanıştım. Şu anda kocaelinin gebze ilçesinde oturuyorum ve eğer varsa bana yardım edebilecek istanbulun anadolu yakasından yada gebze ve yakın ilçelerden modelci arkadaşlıkları kurmak isterim. Motosikletleri çoğu sürücüler kışın garajına çeker ve yazın tekrar çıkarır. Modelciler içinde böyle bir durum var mıdır? Eğer ki bu aylarda da modellerini alıp uçurmaya gidecek kişiler varsa yakınımda benide bu etkinliklerine ortak edebilirler mi? Sorum yanlış anlaşılmasın tabiki de sizin modelinizi alıp uçurmaya çalışacak değilim sadece bilgi alma anaçlı size eşlik etmek isterim. Şimdiden teşekkürler.

Sohbet Odası

muhittin şentürk' Alıntı:
...Şu anda kocaelinin gebze ilçesinde oturuyorum ve eğer varsa bana yardım edebilecek istanbulun anadolu yakasından yada gebze ve yakın ilçelerden modelci arkadaşlıkları kurmak isterim.
Muhittin İstanbul için belirli klüpler haricinde (İMUK, Hazerfen gibi) birçok noktada buluşmalar yapılıyor. Bildiğim kadarıyla Orhanlı, Formula ve Ömerli Barajında aktif buluşma noktaları var. İletişime geçmek için en iyi yöntem forumlar üzerinden. Sen konum itibariyle şanslısın; İstanbul olsun dersen Mesut üstada (Mesut Akın) çok yakınsın. Kendisi aynı zamanda kardeş forumumuz Clubrc'nin kurucusudur ki İstanbul buluşmalarını sanırım oradan takip edebilirsin. Eğer Kocaeli dersen Mehmet Abi ve ben heliciler olarak küçük buluşmalar gerçekleştiriyoruz. Onun dışında Kocaeli'de daha geniş katılımlı uçakçıların da buluştuğu Solaklar diye bir buluşma noktası daha var. Dahil olmak için buluşmalara katılanlarla iletişime geçmen yeterli olacaktır.

muhittin şentürk' Alıntı:
Motosikletleri çoğu sürücüler kışın garajına çeker ve yazın tekrar çıkarır. Modelciler içinde böyle bir durum var mıdır? Eğer ki bu aylarda da modellerini alıp uçurmaya gidecek kişiler varsa yakınımda benide bu etkinliklerine ortak edebilirler mi?
Hava muhalefeti elbette buluşmaları etkileyen bir durum ama modelcilerin pek mevsimi yoktur, koşullar uygun olduğunda sahadayız. :laugh:

Sohbet Odası

Türker Akgün' Alıntı:
Muhittin İstanbul için belirli klüpler haricinde (İMUK, Hazerfen gibi) birçok noktada buluşmalar yapılıyor. Bildiğim kadarıyla Orhanlı, Formula ve Ömerli Barajında aktif buluşma noktaları var. İletişime geçmek için en iyi yöntem forumlar üzerinden. Sen konum itibariyle şanslısın; İstanbul olsun dersen Mesut üstada (Mesut Akın) çok yakınsın. Kendisi aynı zamanda kardeş forumumuz Clubrc'nin kurucusudur ki İstanbul buluşmalarını sanırım oradan takip edebilirsin. Eğer Kocaeli dersen Mehmet Abi ve ben heliciler olarak küçük buluşmalar gerçekleştiriyoruz. Onun dışında Kocaeli'de daha geniş katılımlı uçakçıların da buluştuğu Solaklar diye bir buluşma noktası daha var. Dahil olmak için buluşmalara katılanlarla iletişime geçmen yeterli olacaktır.
Hava muhalefeti elbette buluşmaları etkileyen bir durum ama modelcilerin pek mevsimi yoktur, koşullar uygun olduğunda sahadayız. :laugh:
Bu hava muhabbetini çok sevdim basiskelede kullarda 2 yıl okudum gidim gelmem normalde sorun olmaz ama ben bir motosiklet kazası geçirdim ve bacağım kırıldı şuanlık debriyaja basamadığımdan ve yanıma o kadar uzun yolu eşlik edecek arkadaş bulamayacağımdan gelmem imkansız gibi ama ilerde sizinlede yüzyüze buluşmak isterim.

Bu arada pek tutulan bir marka olmasa da himoto marka bir ofroad araç buldum ve galiba alacağım . Birkaç sitede fiyatı 650 tl ve en fazla 1 saat kullanılmış bir araç buldum ve sahibi tanıdık olduğundan 400 e veririm dedi sonra 350 ye en sonda 300 e düştü yedek piliyle beraber 3300 ve 2200 miliamper iki pili var . Galiba alacağım bu hafta .

Sohbet Odası

Kar yağmadı dedim 2 gündür yağmaya başladı ancaymış :halay:

Sohbet Odası

Dolar 1,76 TL iken başladığım modelcilik hayatıma 2,61 TL'den nasıl devam edeceğimi bana anlatabilecek, yol gösterebilecek tecrübeli abilerimden, arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. :laugh: :laugh: :laugh: (Bakmayın sinirden gülüyorum)

Sohbet Odası

Ben kırmıyorum, dolar çok etkilemiyor haliyle :laugh:

Bavarian Demon rocks!!!

Sohbet Odası

Elimizde ne var ne yoksa dolar alalım bahtsız olduğumuz için dolar düşer bizde zaten dolarımız olduğu için sıkıntı yaşamayız ;D

Sohbet Odası

Emre Kaman' Alıntı:
Dolar 1,76 TL iken başladığım modelcilik hayatıma 2,61 TL'den nasıl devam edeceğimi bana anlatabilecek, yol gösterebilecek tecrübeli abilerimden, arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. :laugh: :laugh: :laugh: (Bakmayın sinirden gülüyorum)
Dolar kurunu dikkate almayip, siparislerin hep Dolar cinsinden fiyatlarina focuslanacaksin :laugh: :lollol: Dolar bazinda fiyatlar ayni hatta bazen ucuzladigi icin insanin morali bozulmuyor :lollol: :lol:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben kırmıyorum, dolar çok etkilemiyor haliyle :laugh:

Bavarian Demon rocks!!!
Peki yeni siparisler icin hangi cozumu uyguluyorsun Rasim :lollol: :lol:

Sohbet Odası

Akşam 5 gibi 2.59'du bu ... Ne zaman 2.61 oldu... ???

Sohbet Odası

Bu saatten sonra modelciliği bırakamayacağıma göre yapacak birşey yok.